Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akad ki a barátom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akad ki a barátom, ha mással megyek kondiba?

Figyelt kérdés
Mostanában elég komolyan veszem az edzést, párom pedig csak hébe-hóba jön velem kondiba, egyedül meg nem annyira szeretek edzeni. Az egyik közös ismerősünk nagy testépítő és mondta, hogy ha gondolom menjek el vele nyugodtan. Párom ezen total kiakadt, hogy egy másik pasival akarok menni. De nem értem miért, ez nem egy randi meg semmi ilyesmi, rajtunk kívül vagy 50-en ott lesznek. Ráadásul nem is arról van szó, hogy őt lerázom a másik srác miatt. Szerintetek tényleg ezzel átlépnék egy határt, vagy túlreagálja a párom?
2022. máj. 6. 08:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
38%
Én nő vagyok, de engem bántana, ha a párom más nővel járna kondizni, ahol a nő mellette fog nyögdécselni és pucsítgatni...
2022. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
32%
Fordított esetben te orulnel neki, ha o egy random másik novel menne programra, csak azért, mert neked nincs kedved ? Akkor menj egy barátnővel inkább. Az más, ha ott a srác is mert amúgy is edzeni van, de az, hogy vele mész…nekem nem férne bele.
2022. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
33%
Fuha valakinek nagyon nem tetszik egyik komment sem :D ha véleményt vársz, akkor minek pontozol le ? :D
2022. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
70%

Miért lenne baj? Legalább tud neked segíteni, hogy ne legyen maradandó egészségkárosodásod, kondiban rengeteg helytelen kivitelezést látok minden egyes nap.

Az ilyeneken úgy ki tudok akadni, mi vagy te, a tulajdona, hogy megszabja kivel mehetsz el KONDIBA? És ráadásul nem egy ismeretlen faszi, hanem közös ismerős! Most benne nem bízik, vagy benned?

Én felmentem egyik volt kollegám lakására, mert anyjáéktől költözött el és fingja se volt a lakberendezésről. Mondtam a páromnak, elvoltam vagy 3-4 órát mire mindent megbeszéltünk. Mit mondott? Persze édes, menj nyugodtan, szólj ha menjek érted. Na ő megbízik bennem.

27N

2022. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Nem fog senki nyögni meg pucsitgatni :D egy edzőterem nem egy kupi, a döntő többség edzeni jár oda, nem ismerkedni. Ráadásul nyilván nem folyamatosan egymás mellett leszünk, hiszen én nőként másabb gépeket használok, mint a férfiak.

#2 Mennék én barátnővek is, de 300 km-re vannak tőlem. Párom miatt költöztem el otthonról, senkit nem ismerek még itt. Más ha valaki kávézni, mozizni,vagy kirándulni megy a másik nemmel és másnak tartom ezt a helyzetet. És nem, nem akadnék ki ezen, exem is járt másokkal kondizni, amikor én éppen nem voltam, és nem volt belőle problémám, mert bízok benne.

2022. máj. 6. 08:52
 6/42 anonim ***** válasza:
82%

#1

Ha a parod egy haverjaval megy kondiba, nem fog ott pucsitani es nyogni mellette 20 masik no?😂😂😂

2022. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

#3

Én nem pontozók, egy ember le se tudna pontozni senkit sem ennyire. Ezek szerint vannak, akik velem értenek egyet, neked meg ez fura l.

2022. máj. 6. 08:54
 8/42 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2022. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
69%
Nem jogos. Egyrészt, edzeni mész. Ezzel az erővel simán találkozhatnál ott a sráccal anélkül, hogy a párod tudna róla és ugyanúgy megdughatna a mosdóban. Vagy bármelyik más srác, akit nem ismer. Ez annyira szánalmas féltékenykedés... nem a lakására mész fel, meg randizni... Ráadásul azzal kiegészítve, hogy te miatta költöztél el, és még nincsenek ismerőseid, ott barátnőid... örülne inkább, hogy legalább van kihez szólnod.
2022. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyen apró történéseken (is) mérettetik meg igazából egy kapcsolat. Az valahol beárazza, hogy ebből problémát csináltok.


Ugyanakkor engem az ilyen "mi vagy te, a tulajdona, hogy megszabja kivel mehetsz el KONDIBA?" dumáktól is kiver a víz. Hogy lehet így viszonyulni a párodhoz, akinek az érzései/aggodalmai elvileg fontosak neked?

2022. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!