Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan akad ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akad ki a barátnőm amiatt hogy túl sokat dolgozok?

Figyelt kérdés

Én 30 vagyok, Ő 27. A munkabeosztásunk szerint én hét elején, ő hét végén szabadnapos. Így szinte csak elvétve töltünk együtt egy szabadnapot. Nekem egy jól fizető stabil állásom van, régebb óta, neki viszont rövidebb ideje van meg, s valamivel kevesebbet keres.


Szerinte ez így nem jó mert soha nem látjuk egymást. Azt mondja állást kéne váltanom emiatt. Szerintem viszont egy ilyen jó állást vétek lenne otthagyni. Másképp nem tudjuk a jövőnket építeni.


Voltatok már ilyen helyzetben? Kinek adnátok igazat?


2019. jún. 3. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nevetséges arra kérni a másikat,hogy keressen máik munkát,csak mert a saját szabadnapja nem esik egybe a párjáével.Mondjon fel ő!Istenem,bocs,de értelmiszint nem tùl magas barátnő részéről.
2019. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Jól fizető, stabil munkahelyet, ahol be is jelentenek, nem könnyű találni. Ne haragudj, de a barátnőd egy kis hercegnő...váltson ő bakker.
2019. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Váltson ő, ha szerinte ez a kizárólagos megoldás. Én neked adok igazat. Nekem is mondták már, hogy keressek más munkahelyet. Természetesen semmi nem lett az ilyen ismerkedésből.
2019. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy otthagyd a jó állásodat! Butaság lenne.
2019. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy felmondj! Ott maradnál kb. két hétig munka nélkül, ő meg tuti benyögné, hogy "Bocs, de már nem tudok felnézni rád, mint férfira.".
2019. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen hogy nem tudtok időt együtt tölteni de ember ilyet kérni...akkor mondjon fel ő. Miert épp te?
2019. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valójában Ő nem tud a beosztásán változtatni. Én vagyok aki flexibilisebb lehetne de jelenleg nem megy emberhiany miatt, ami talán orvoslására kerül végre. Akkor tudunk többet együtt lenni, de sosem érti meg hogy egy ilyen állást vétek lenne ott hagyni.
2019. jún. 3. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol amúgy?:)
2019. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vendéglátós vagyok
2019. jún. 4. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!