Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme esélyt adni?

Figyelt kérdés
Ha valakivel már kétszer próbáltad, de nem volt meg a húha érzés, viszont nagyon jól összeillünk és nem tudunk meglenni egymás nélkül, szeretjük egymást, de nem azzal a tini szerelemmel, akkor szerintetek lehet még belőle valami? Mind a ketten csalódottak vagyunk, hogy vajon mi lehet a baj, kell-e feltétlenül az a nagy lángolás?

2022. máj. 6. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha azt a nagy húhát varod, akkor macskás néni/bacsi leszel. :)
2022. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem mi a gond.

Nem tudtok egymás nélkül meglenni, ok. Szeretitek egymást. Szeretet vagy szerelem?

Én szerelem nélkül még így 40+ -osan sem kezdtem kapcsolatba. Fiatalabb koromban sem. Csak azért, hogy legyen valaki az ágy túloldalán.

2022. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy nem az a nagy lángoló szerelem és nem egyértelmű hogy akkor most a rózsaszín köd nélkül ez az vagy sem
2022. máj. 6. 10:00
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Hány évesek vagytok amúgy?


Volt egy negyvenes kolléganőm, aki megismerkedett egy nála pár évvel idősebb sráccal. A srác odavolt érte, a csaj még egy darabig vacillált, kirúgja-e miatta a szexkapcsolatát (részéről lehetett volna kapcsolat, az a srác nem vállalta őt fel). Mindig azt mondták, "opciók vagyunk egymásnak". A csaj segítségben, anyagilag és egyáltalán a párkapcsolat megléte miatt eléggé rá volt utalva a srácra. A srác meg szerelmes volt mint állat. De a szex nagyon hamar kikopott, nyilván a csaj nem akart vele. Inkább a tinédzser lányával aludt, csak vele ne kelljen...

6 évig tudom, hogy így küszködtek egymással, mert "opciók" egymásnak, de a nő részéről a kémia abszolút nem működött és csak vergődés volt az első pár hónap után. Nem tudom, küszködnek-e még, szerintem igen.

2022. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért az a langolos hülyeség a szerelem?

Én csak annak éreztem ezt az izgulos érzést, akivel borzalmas volt a kapcsolat. Persze eleinte nem, de az osztoneim már előre tudtak a dolgot.

A szerelem az, amikor biztonságban vagy mellette, szereted mint embert, kivanod mint férfit/not és szerettek időt tölteni egymással.

Ez a langolos pillangos érzés meg nem az egészséges kapcsolatok jele.

2022. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kémia attól meg működhet, hogy nincs meg a langolas.

Az erett felnőtt szerelmek sokkal jobbak, mint a tinik.

23 vagyok, az előző barátaimmal megvolt a langolas, szakítás is lett, mert mindegyiknel a megfelelsei kényszer és a stressz miatt éreztem a pillangokat.

2022. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van.
2022. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!