Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak meg a kapcsolatunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak meg a kapcsolatunknak meg egy eselyt? Szerintetek van ertelme?

Figyelt kérdés

Parommal fel eve vagyunk eggyutt!Nagyon szeretem ot,ez nem kerdes,mindent megadok neki,neha meg elis kenyeztetem!Olyan problemam volna,hogy kicsit ellaposodott a kapcsolatunk es hat elmondta,h mar nem erez ugy mint az elejen!Igaz idoben eszhez tertunk es probaljuk rendbe hozni a dolgokat,es hat valamit mar javult a helyzet!Ha eggyutt vagyunk olelget,simogat,csokolgat,szoval tokeletes minden,sokat nevetunk,a sexel sincs problema,sot nagyon jo minden!Meg hat ahogy ram nez,beszel hozzam erzem,h szeret!Van ertelme vele lennem?Nem akar elveszteni,meg,h nagyon jo velem,meg sokszor vannak olyan megjegyzesei,h ha eggyutt fogunk elni akkor mi lesz,szoval o nem aggodik,de en igen!Nem mondja,h szeret,es ez faj nekem!Nemakarom en mindig hallani,de neha nagyon jol esne,ugy mint azelott!Miert lehet o ilyen,vagy mar nemszerethet?Nemvagyunk gyerekek mar,neki csak egy 9eves kapcsolata volt elottem,nekem meg csak egy 1eves!Valtozhat ez meg?

Ha valaki csak rosszat akar irni az neirjon,de aki tudd valami tanacsot adni annak nagyon szepen megkosszonem!!


2011. máj. 3. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami csak nincs rendben lehet hogy pont a szexel. Őt kérdezd meg mi baja van.
2011. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En mar kerdeztem!Velem nincs semmi baj!Amugy o ilyen fura jellem,de nagyon rendes ferfi!Nincs olyan se,h netudnank beszelni,mert mindennap beszelunk ha nem talalkozunk!Szoval nehez!
2011. máj. 3. 16:31
 3/4 Panda Péter ***** válasza:

fel kell homályosítsalak hogy sírig tartó lángoló szerelem csak az amerikai romantikus filmekben van.

ha arra vágysz, hogy többször, több formában kifejezze a szeretetét, mondd meg neki, ne várd hogy magától kelljen rájönnie.

2011. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kellene próbálnotok. Azt mondod,hogy nem mondja hogy szeret,de érzed. Akkor egyenlőre érd be ennyivel. A tettek sokszor többet mondanak mint a szavak!

Viszont ha úgy érzed,hogy neked ez így nem jó,akkor engedjétek el egymást!

2011. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!