Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan momdjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan momdjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Nem szép dolog de belenéztem a telójába. És láttam egy archivált beszélgetést egy sráccal. Illetve több archivált beszélgetést egy pár fiúval, nem értem minek archiválja őket de ez egy más téma. És azzal a sráccal napi szinten írogat, videócsetel. A srác írta neki hogy elmehetnének meginni valamit. És amikor a barátnőjével volt, akkor a barátnőm kihívta őt is. Én csak arról fudtam h a barátnőjével van. Azt is kiszűrtem még a beszélgetésből hogy egy párszor kettesben is taliztak de e-cigi ügyben. Hogyan hozzam fel ezt a barátnőmnek hogy belenéztem a telójába mert azért meg szeretném vele ezt a srácot beszélni. Ismerem én is a gyereket. 1-2x elmentünk hármasba is ide-oda. 22/f,barátnőm 21, 4 éves kapcsolat

2022. máj. 7. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azért néztél bele, mert érezted, hogy titkol valamit. Tulajdonképpen ebben a helyzetben engem az zavarna a legjobban, hogy nem őszinte velem. Akár van köztük valami, akár nincs, csúnya szóval kifejezve hazudik neked, erre pedig nagyon nehéz alapozni egy komoly kapcsolatot.
2022. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Valóban nem szép, ezek alapján viszont igenis indokolt volt...


Én óvatosan kérdeznék a srác felől, ha tagad, vagy felhaborodik, az rossz jel, tapasztalat...


Jól látod, valahogy meg kell ezt beszélnetek, szerintem először csak puhatolózz...

2022. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akik szerint gyanú esetén ( ráadásul ha a másik mindent tagad), inkább évekig benne kene lenni egy ilyen kapcsolatban és elcseszni rá egy csomó időt, mint egyszer belenézni abba a rohadt telefonba?

Nem értem komolyan.

Bárki bármikor bele nézhetett, engem nem zavart, mert nem volt mit rejtegetnem. Nem olvas bele, mert bízik bennem, de adott neki a lehetőség.

2022. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne az is biztos .De ne rohand le próbàlj óvatosan közelíteni a témát .A reakciója mindent elárul majd .Am meg az is lehet hogy neki nem olyan fontos hogy beszamoljon neked bizonyos dolgokról .
2022. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!