Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak hogy májusra vártam volna valami virágot?

Figyelt kérdés
Nálunk nagy hagyománya van, hogy akik együtt vannak majuskor a lány kap májusfát/virágot.

2022. máj. 7. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A "nálunk" azt jelenti, hogy erről a párod is tud? Manapság nagyon ritka már ez a hagyomány. Természetesen ha ennyire rosszul esett, jelezheted neki, hiszen az őszinteség a legfontosabb alapja egy kapcsolatnak, de én nem vonnék le ebből messzemenő következtetéseket.
2022. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el neki, hogy nálatok ennek nagy hagyománya van, és tökre örülnél neki, ha egyszer te is kapnál.
2022. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És ezt tudja a párod?
2022. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És ezt korábban jelezted felé? Tud erről a hagyományról? Korábban beszéltetek róla, hogy örülnél neki?


Amúgy simán úgy, ahogy itt is elírtad nekünk. A kommunikáció egy jó párkapcsolat alapja.

2022. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Már megint kezdődik a májusfa hiszti?


Bakker, az nem egyszemélyes projekt.

Azt a nyűves fát állítani nem 5 perc.


Komolyan nem tudsz örülni másnak?


Én nőként nem várok el ilyen ezeréves hagyományokat.



Inkább az egyszerű, őszinte gesztusokat tanuld meg értékelni!

2022. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
A gyakorin kívül a büdös életben nem hallottam még erről a májusfa dologról, pedig vidéken élek, szerintem az emberek 90%-ának fogalma sincs erről az egész cirkuszról. Szerintem végleg lezárhatjuk a témát azzal, hogy akinek erre igénye van, az 1) magyarázza el a párjának, hogy egyáltalán mi a f#sz ez és 2) kérje meg, hogy csinálja neki minden évben, mielőtt hisztériázni kezd.
2022. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nő vagyok, de nem sokszor nem értem a női logikát. Minden esetre nagyobb kapcsolati krízis sose legyen köztetek.
2022. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vártam volna... bocsi, de kommunikálni kell, nem elvárni.
2022. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!