Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok kívülállóként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok kívülállóként egy olyan párkapcsolatról, ahol az egyik fél kifejezetten sportos, szabadideje nagy részét sportaktivitás teszi ki, míg a másik meglehetősen elhízott, és hajlandóságot sem mutat még a szintjének megfelelő mozgásra sem?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 10:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom ezeket a kommenteket elhizott pufi emberek irtak:) szerintem ti sem gondoljatok ezt komolyan ugye. Amikor egy konditereme jaro jo alaku no eleve nem fog leallni egy elhizott sorhasu pasival lehet o akarmilyen cuki meg aranyos max ha van penze vagy tenyleg nagyon extrem esetben. Ugyanis: egy olyan not 4 szer annyi pasi fuzi es o sem hulye hogy lusta dagattal alljon le, ugyanis a kulso ami megfog, belso ami megtart. De ha kulsoleg nem vonz valaki, akkor nem fognak a belso ertekek sem kibontakozni. Es az, ha valaki kondiba jar, sportol mind nobe ferfiba, nem zarja ki hogy ne legyenek normalis belso ertekei is. Meg eleve.. Miert kellene nekem pl elhizott novel osszejonnom, amikor en figyelek az egeszsegemre es teszek sajat magamer. Forditva is igy van. Egy elhizott lusta pasi ne akarjon maganak fitness csajt. Es ezt ti is tudjatok jol hogy az esetek 96% ban szintbeli kulonbsegek vannak kulsoleg ha a szexualis vonzalmat vesszuk figyelembe. Attol mert valaki joindulatu kedves aranyos es cuki, attol nem lesz szexualisan vonzo a nok szemebe... Es nekem sem lenne egy elhizott csaj aki nem ad magara.le lehet pontozni
2022. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11. Én a 9-es vagyok, vékony férfi és sok vékony lányt látok a környezetemben, aki macis/dagi/pufi/hasas férfival van együtt.


Olyan dolgokat írsz rosszul, mint hogy pl. miért ne találhatna vonzónak egy sportos alkatú ember egy dagadtat vagy egy vékonyt? Bőven létezik erre példa. Nem mindenki csak a saját maga alkatát találja vonzónak, sőt.

Lehetne hogy neked is sportosként valamiért a dagadt nőkre áll fel nagyon a farkad és ezért olyan párt szeretnél.

2022. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Lehet velem vannak bajok, de en eddig nem igazan talalkoztam konditerembe jaro helyes szep csajt lusta sorhasu pasival kezenfogva. Max ha olyan az egzisztenciaja a pasinak, de akkor meg nem maga az ember kell neki hanem a penze
2022. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mienk is ilyen. 9 eve egyutt elunk.


Eltem mar egyutt sportolo fiuval. Par ev alatt o is elhizott 😂

2022. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
27%
Es erre buszke vagy?:D
2022. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Különösebben semmit, ha ennyit tudok róluk összesen. Lehet, hogy összejöttek fiatalon, aztán egyre távolodnak egymástól életvitelre, és legalább az egyiküknek a töke tele van ezzel a helyzettel... de az is lehet, hogy pont így jönnek be egymásnak (tudom, elég ritka eset, attól még létezik). Látatlanban nem ítélkezem.
2022. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy magara igenyes kinezetu szep testu pasi vagy csaj mindig is elonyben fog indulni ha tetszik ha nem. Es most itt nem a szetkoxolt pasikat meg tul izmos noket hozom fel peldanak. Miert van az, hogy a csippendelek kozott egyik sem elhizott pasi? Vagy miert van az hogy a Magic Mike filmbe mind szep kidolgozott testu ferfiakat latni? Attol meg hosszu tavon lehet nem lehet vele tervezni mert amugy egy bunko, de a szem akkor is hamarabb megakad egy igenyes jo testu pasin vagy non a strandon, mint egy sorhasu pocakos vagy lottyedt csajon. Ezt vagy elfogadjatok vagy nem lehet vitatkozni de tok felesleges. Lehet lepontozni ujbol:)
2022. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!