Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig birnád szex nélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig birnád szex nélkül, miután már azt mondanád hogy végetvetsz a kapcsolatnak ha nem változik?

Figyelt kérdés
Se neked, se a párodnak nincs olyan betegsége ami miatt a szex kivitelezhetelen lenne. Tegyük fel hogy a párod egyszerüen nem kivánja a szexet.
2022. máj. 10. 23:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit mond, miert nem szexel veled?

A valsszom a kerdesedre ettol fugg.

2022. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
1-2 hónap max.
2022. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én ennek nem a szexhiány miatt vetnék véget, hanem azért, mert ha már nem akar hozzámnyúlni, akkor nyilván nem szeret és nem kíván. Akkor minek legyek vele? Nyilván nem azonnal dobbantanék, de ha mindent megpróbáltunk, ezerszer átbeszéltük, és nincs semmi változás, akkor elengedném a dolgot.
2022. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi hasonlóan vagyunk.. Mg nincs gyerek, sok éve vagyunk együtt.


Őszintén, elég rossszul viselem időnként, és nem tudom, hogy ő férfiként hogy tudja beérni ezzel...


Kezdetben- ez már pár éve kezdődött- én voltam aki nem kívánta már annyira, de hozzáteszem, eléggé el is hanyagolta magát abban az időben..

Így többször nekifutottunk, hogy változtassunk, oldjuk meg, mert nem volt jó egyikünknek sem.. Próbáltuk 1x, 2x, 3x is..


Én szakítani akartam, de végül képtelen voltam kilépni. Egyszer már ő is szakítani akart, de ő is képtelen volt kilépni.. Szerintem már simán nem kívánjuk úgy egymást..


Szeretjük egymást, nem azt mondom, hogy lángolunk, de szeretjük és kötődünk a másikhoz, nagyon sok mindenen átmentünk együtt. Kicsit talán az is bennem van, hogy sajnálnám őt, ha vége lenne, mi lenne vele, stb, bár z hülyén hangzik, tudom.


Nehéz jó társat találni, és sajnos egymásnak mi ezen kívül elég jól passzolunk, csak ez a nyamvadt szex ne lenne.. Évek óta fennáll ez a helyzet.


Őszintén, egyre nehezebb, de csak akkor, amikor észreveszem, hogy másnak is megtetszem, vagy közeledni próbál.. ÉS tudom, hogy ha nem lenne párom, lehetne valami. Most is van hasonló, ráadásul ez a pasi irtó helyes is és kedves, figyelmes, intelligens, már túl szép kategória.. Szerencsére nem fogom látni majd többet, hamarosan kikerül a képből, de esküszöm valami elemi szinten már az elejétől vonz. Eddig csak szexuálisan, de kvázi túl normálisnak tűnik belsőre is, ennyire viszont nem lehet tökéletes, nem vagyok naiv. :D


Ilyenkor nehéz, és már csak azért is, mert a hiányérzet miatt azt vettem észre, hogy azóta többször beindulok másokra. Eddig magamnak megoldottam.

Kevés a normális férfi, nem akartam kockára tenni az egészet. Attól félek, más jó lesz az ágyban, kívánom, de cserébe alkalamtlan vagy össze vissza csalna stb..


Egyébként tervezek pszichológushoz is menni, csak eddig halogattam..

2022. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!