Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt tudni, hogyha egy férfi félrelépett, azt tényleg megbánta?

Figyelt kérdés
Bár bizonygatja ,hogy szeret.Érzelmileg én jelentek neki mindent.Belém szerelmes.A másik csak változatosságokra kellett neki!Van ilyen?
2008. dec. 18. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

persze, a barátod rá az élő példa:D:S

hát sztem ne hagyd szó nélkül,h félre kefélt..

mert ha most elnézed neki,megteszi máskor is még a végén.

2008. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
a férfiak azt mondják, ha félrelépnek, azt csak a szex miatt teszik, nem mennek érzelmi sikokra és nem hagynák el a szeretett nőt az alkalmi kalandért. szerintem van ilyen. mi nők nehezen fogadjuk el, de nekik másképp jár az agyuk, genetikailag ez van beléjük kódolva. vérükben van a vadászösztön, hogy minél töb nőt megkaphassanak. anno ez az ősi ösztön azt a célt szolgálta hogy minél több nőt megtermékenyitsenek és benépesitsék a világot.
2008. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pfff...a pasik ilyenek, és ha egyszer mebocsájtasz, akkor azt hiszi ha mégegyszer megcsal akkor is megbocsájtod. Vagy éjjel nappal kémkedsz utána, de az tök ciki, mert már nem bízol meg a párodba ami egyenló halálra van ítélve a kapcsolat:S
2008. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan se fogod megtudni. Természetes, hogy most bánja, de honnan tudhatod, hogy nem lesz egy következő megbánás is? Én férfi vagyok, de még csak eszembe se jutott megcsalni a páromat. Nekem Ő jelent mindent és el se tudnám képzelni magam más nővel sem az ágyban, sem másképp.
2008. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy van ilyen, ez valóban az ősi ösztönök játéka, de nem minden férfi esetében. Van, aki olyan, mint az előttem üzenő férfi: a szerelem, az a férfiaknál is szerelem. Megbántani, megalázni a másikat ily módon, nem éppen a szeretet bizonyítása.

Hogy valóban bánja-e, az nagyon sok mindentől függ. Például, hogy önszántából mondta-e el Önnek, hogy megcsalta, vagy kényszer hatására, esetleg lebukott? Ha esetleg elküldi, könnyen lemond-e a kapcsolatukról, vagy küzd? Csak szavakkal szereti, vagy éreztetni is próbálja? (itt nem a legdrágább ajándékokra gondolok)

Hogy őszinte legyek, szerintem ilyen esetben nem lehet általánosítani teljesen, hogy mi jelenti a valódi megbánást. Egyénektől és kapcsolatoktól függ. A visszafogadása pedig Öntől! Női mivoltában ez a megcsalás megalázta-e annyira, hogy látni sem akarja többet, vagy még ad egy lehetőséget?

De egy valamit biztosan tudok: ha mondja, hogy Önt szereti, az nem jelent és nem ér semmit, BIZONYÍTSA!

2008. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az idáig irt válaszokat!Kinek kimutassa amit érez ,csak én többet szeretnék kicsivel!Csak eléggé fura azt mondta ,mivel kételkedek benne,hogy mindenét odaadja.Azóta mindent rám akar iratni ami az övé ,csak hogy maradjuk együtt!Viszont ez érdekes mert jó ez csak anyagi dolog ,de ki az aki odaadná mindenét egy olyanak akit nem szeret?Vagy én gondolom rosszul?
2008. dec. 19. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék megbocsájtani a páromnak..csak az járna az eszemben hogy egy másik nő teste hozzáért és utána meg hozzám...oh már verném is agyonXD..sztem az lett volna szerelem bizonyítéka ha a péniszét a gatyájában tudja tartani...
2008. dec. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!