Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ösztönözzem a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ösztönözzem a feleségemet finoman, hogy kicsit fogyhatna?

Figyelt kérdés
Kicsit meghízótt az utóbbi időben, hogyan mondjam neki finoman, hogy fogyni kéne?

2022. máj. 12. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:
Igen, utaltam rá már neki de nem úgy, hogy a súlyával lenne baj hanem, hogy kellenének új közös programok. Nem szeretném megbántani.
2022. máj. 12. 15:32
 62/71 anonim ***** válasza:
72%

10 kiló nem egy nap alatt szalad fel. Eddig nem tűnt fel?

Én a helyedben nem szólnék, hanem mindkettőnk érdekében, örömére és egészségére kevesebbet és kalóriaszegényebb ételeket vásárolnék, készítenék és fogyasztanék, vele együtt. Sok víz is kell, sok közös séta, kirándulás, programok, élmények és intimitás.

2022. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%

10 kiló nem olyan sok sztm. Bár attól függ előtte is milyen volt.

Amúgy úgy beszélsz róla, mint egy kocsirol, amit a haveroknak mutogatsz.

Én ismerek pár cukros embert és kb mind vékony....

A barátok megjegyezték? Hűha... Elég felszínes barátaid vannak és Te magad is az vagy, no meg a család is.

Amúgy talalj ki vele olyan programokat, amit ő is szeret. (Én se mennék edzőterembe pl).

Főzz neki vagy együtt és egyetek egészségesebben.

Én hiztam kb 10 kilót 20 évesen, terhesség alatt 5 kilót (3,68 volt a gyerek), azóta se hiztam.

N 30

2022. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Vedd át tőle a házimunka egy részét, esetleg főzz neki egészséges, kalóriaszegény ételeket, ha több ideje lesz akkor azt magára költi.
2022. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem hagyd el....

És hagyd hogy találjon egy Normális Férfit aki értékelni fogja a súlyával együtt😉

2022. máj. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
54%

Ha majd annyira elhizik h nem talalod rajta a pin*** akkor barhova hajtogathatsz ra egyet 🤣🤣🤣🤣🤣



26N

2022. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
30%
csak azt nem értem, hogy akik most itt mondják a magukét, azok nem gondolják, hogy de,ha tényleg később majd nem áll fel rá és akkor is ő lesz a szemét, mert elhagyja, miközben most tenni akar ez ellen, hogy talán annyira mégsem egy felszínes hülyeség ez az egész?
2022. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
32%

En is latok sok hasonlot es nagyon durva. Mazsak krimplis zsak kinezetu no 160 cm es 100 kg..es a pali siman beteszi. Figyi ha erre van gusztusa: az o dolguk !!


De itt a kerdezonek nem fog felallni :D mert undorodni fog es meg nem malac a neje. De az lesz!


Es a kerdezo lesz a szemet ha megpattanik ugye.. veletlenul se az igenytelen kover ex neje.


26n

2022. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
50%
Krumplis zsak mazsas* javitottam 🤣
2022. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
80%

11-es "szerintetek mások mit szólnak, gondolnak"

Miért foglalkozol másokkal? Ti legyetek meg jól.

2022. máj. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!