Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit el vagyok keseredve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit el vagyok keseredve. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátommal eléggé megromlott a viszonyunk az elmúlt időszakban. Már többször is felmerült a szakítás, de nem bírjuk egymás nélkül egy esténél tovább. Szeretnék valami olyan közös programot találni, ami közelebb hozhatna minket újra (a valhová beülés nem jó, mert már elég unalmas mindkettőnk számára). Lenne valami ötletetek, például a holnap estére, ami kilépne a megszokott otthonülős, vagy kávézós, éttermes "rutin"ból, úgy, hogy anyagilag sajnos nem vagyunk nagyon eleresztve mostanság? Nem élünk együtt, így nem áll fel a "miék a lakás" lehetőség :).. Kicsit elkeseredtem.. Előre is köszönöm a segítségeteket.

20/L


2009. jún. 19. 01:14
 1/8 A kérdező kommentje:
*áll fenn, bocsi a hibákért, késő van már :)
2009. jún. 19. 01:15
 2/8 anonim válasza:
100%

múzeumok éjszakája 20. (szombat)

vagy esetleg aquaworld ha pancsolni támad kedvetek vagy csak nyilvános szex valahol.

2009. jún. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, de ez a hozzászólás nem fog segíteni, csak szólni akartam, hogy hasonló helyzetben vagyok én is, átérzem mit érzel...és fogalmam sincs nekem sem h már mit tegyek :S betársulok melléd és várom a hasznos válaszokat :)


20/L

2009. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a múzeumok éjszakája nem tetszene neki, mert nem szeret "mászkálni", az Aquaworld sem az igazi.. Remélem érkezik még válasz :)

2. válaszoló "sorstárs" - ti mióta vagytok együtt? Mi 2,5 éve, de az elmúlt fél év elég rossz volt, de mégsem engedjük el egymást..

2009. jún. 19. 01:48
 5/8 anonim ***** válasza:

mi 4 éve vagyunk együtt :) és bizony érezni az idő múlását, az érzelmek kopását...de, ilyen az élet..."a szerelemnek múlnia kell..."....csak az a baj, hogy bennem még nem múlt el :S


a "sorstárs" :)

2009. jún. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja és még annyi, hogy nálunk is úgy van, hogy nem tudjuk elengedni egymást...sokszor volt már úgy, hogy befejezzük (arra hivakozva h kihűlt a szerelem, fiatalok vagyunk csak szeretetből együttmaradni)...de valahogy semelyikünk sem tud elszakadni...most éppen ő nem tud tőlem...bár azt mondja, nem szerelmes, de valamiért mégsem enged...bár, nem is biztos h olyan könnyű megszakítani azt a 4 évet...csak ez így azért már nem olyan jó, "lebegni" a bizonytalanban...


20/L "sorstárs"

2009. jún. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a válasz, akkor be kell lásd, hogy mi nem tudok tanácsot adni, hiszen nem tudjuk az igényeiteket.

Egyébként a legeslegjobb, mely feldob egy kapcsolatot, a közös utazás. Nem kell messzire, elég egy közeli város egy hétvégére. ha az sem segít, akkor halott a kapcsolat.

2009. jún. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Budavári labirintus is jó hely. Exotikus, sejtelmes... Már ha valaki fogékony az ilyesmire.

Infók: [link]

2009. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!