Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon el vagyok keseredve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve. Több mint egy éve vagyok a párommal...nagyon-nagyon labilis érzelmileg, bármi, de tényleg bármi kizökkentheti és akkor vége. Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

...jönnek az önmarcangoló szavak, hogy ő nem jó senkinek, hogy ő nem jó semmire, és jobb volna ha ő nem is lenne, és könnyebb lenne nélküle nekem...stb...

Már többszőr hallottam tőle hogy öngyulkos lenne, nem igy, de célzott rá. Legutóbb megigérte, hogy sosem teszi meg. Bármi történne én abba bele halnék...

Minden apróságba beleköt, és ha felháborodok akkor jön ez. Legutóbb majdnem szakitottunk, akkor azt mondta nélkülem nem akar élni...nemtudom mit tegyek, mert nem tud változni, én meg már idegileg ki vagyok készülve. NAgyon szeretem, és sosem tudnám megbocsájtani magamnak, bármi baja lenne. mit tegyek? már tűrtem, már orditottam, már hisztiztem, már lenyeltem, már elnéztem fölötte, már mindent csináltam...nem hatott...mit csináljak, nemlátom a kiutat ebből a helyzetből...


2008. okt. 29. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mintha az én páromról írtál volna. Nem tudsz segíteni, ha ő nem hagyja. Az én exem nem hagyta. Aki fenyegetőzik az öngyilkossággal, az nem teszi meg. Én két év alatt kb 200-szor hallottam, és még mindig él és virul. Nem vagy felelős érte, csak magadért. A Te életedet próbáld rendbe hozni, és hiába szereted, hidd el, így teljesen tönkre fogsz menni, idegileg, lelkileg, fizikailag. Ne hagyd hogy elfajuljon a dolog, mert nagyon súlyos következményei lehetnek, tapasztalatból írom. Próbálj egy kis időt külön tölteni, és gondold át, hogy mit tehetnél, mi lenne SZÁMODRA a legjobb. Sok sikert, tudom nagyon nehéz.
2008. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(( bele vagyok betegedve, nemtudom mit csináljak. sokat sirok:( pedig régebb soha nem...
2008. okt. 29. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
én átérzem a párodat sajnos:S én is ilyen vagyok még ha nem is ennyire durván:S és akárhogy igyekszem nem tudok megváltozni.. én azt tanácsolom,hogy ülj le vele megbeszélni,hogy téged zavar h ezt csinálja, és ha elkezdi az önmarcangolást,mondd meg neki h látja megint kezdi,de most nem róla hanem rólad van szó,és próbáljon meg megváltozni,és nyugtasd meg h te mindig mellette leszel! sok sikert!majd írd meg h sikerült e! én szurkolok!!
2008. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Írtad hogy már sokféle képpen próbáltál reagálni a viselkedésére. Szerintem is próbálj vele megbeszélni egy FŐ figyelmeztető beszélgetést. Mondd el neki hogy ezt nem bírod tovább, és ha nem kapja összemagát legközelebb elhagyod és nincs apeláta meg elnézést, meg mégegy pici esély remény stb. Azt tanácsolnám, hogy azonnal hagyd ott, de mivel szereted még megérdemli a dolog talán ezt az utolsó figyelmeztetést, utánna akármi történik, nem mondhatja senki hogy te nem szóltál előre. Már elnézést. Így is elég nagy önzőség ettől az embertől hogy az öngyilkosság fogalmával dobálózik azok előtt akik szeretik. Ebbe beleroppansz, hagyd őt a fenébe. Majd ha rájön hogy téged is elveszített talán összekapja végre magát. Ennyi életrevalóság kell hogy legyen még benne. Te mindent megtettél.
2008. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igazán kedvesek vagytok. Találkoztunk ma, úgy tettem mintha tegnap semmi nem történt volna, nem oltogattam, nem hisztiztem, aranyos voltam Vele. Végül aztán kibökte, hogy nagyon jól esik h azok után ami tegnap történt nem orditottam le a fejét...mondtam neki jobb ha megbecsül mert nincs még 1 ilyen csaj aki ennyi mindent elnéz:P :) persze viccesen. kértem h ne csináljon többet ilyent, és mondtam néha úgy érzem nem is szeret. Remélem minden rendbe jön, sok erőt adtatok:) kösz:)
2008. okt. 30. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát abban tuti igazad van hogy nincs még egy ilyen csaj, még ha nem is ismerlek. Kitartasz mellette. Sok szerencsét!
2008. okt. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) koszi
2008. okt. 31. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!