Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várnál el egy férfitől 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnál el egy férfitől 10 évért cserébe, azaz tudod hogy idősen, 40-50 körül kidob?

Figyelt kérdés

Szóval 40-50 körül vár téged az egyedülállo anyaság, az, hogy idősen alig találsz, vagy nem találsz már senkit kapcsolatra és mondjuk ezt előre tudod.

De belemész vele 10 évn,i kapcsolatba, ha...

Cserébe mi lenne az amiért megérné neked?


(Elmeleti kérdés. És tegyük fel hogy belemész!)



#10 év ára
2022. máj. 12. 20:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
92%
Ki megy bele úgy egy kapcsolatba, hogy tudja, egyedül marad a gyerekekkel? Ennyire senki nem lehet idióta.
2022. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Vagy mondhatni mennyiért vagy miért érné meg eladni a fiatalságod egy férfinak?
2022. máj. 12. 20:43
 3/78 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi van, ha te dobod ki. Ő is öregszik ám.

2. Miért ne találnál mást 40-50 körül. Ezt a részét nem is értem.

2022. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:

Mondjuk te szereted ey elkőteleződnél de benne 10 év kb a kapacitás

40-50 körüli topmodell nők se találnanak értelmes ferfit szerintem. De ez maradjon tézis.

2022. máj. 12. 20:45
 5/78 A kérdező kommentje:
*és
2022. máj. 12. 20:46
 6/78 anonim ***** válasza:
82%
Semennyiért nem dobnám el el egy undorító alakért a fiatalságom, finomságos.
2022. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom honnan szeded ezt a hülyeséget. Több nő ismerősöm is talált 40-50 felett párt, Az elmúlt pár évben több olyan esküvőn is voltam, ahol 50-es volt a pár. (mindketten normálisak)
2022. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:

1# 50% ban válnak az emberek.

Tudatlanul belemenni abba hogy 10 év mulva kidobnak az lenne az okosabb?

2022. máj. 12. 20:48
 9/78 anonim ***** válasza:
90%
De ha undorító az alak és úgy fogod fel, hogy "eladod a fiatalságod", akkor mi a büdös f.sznak akarsz kapcsolatot vele?
2022. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
88%

Ha az a 10 év fergeteges, élményekkel és életre szóló emlékekkel teli, nem úgy telik, mint egy átlag alkalmazotti magyar család szürke hétköznapjai. Spontán túrázások a norvég hegyvidéken, siklórepülőzés a Namíb sivatag felett, mittudomén, ilyen nem mindennapi dolgok, amiket csak úgy csinálunk a munka helyett :D


Na meg azt sem bánnám, ha ez a 10 év alatt anyagilag támogatna olyan mértékben és módon, hogy miután vége az egésznek, a saját lábamon meg tudok állni. Pl befektetőként vesz részt a saját vállalkozásom elindításában, kifizeti a sokadik iskolám, a nevemre ír egy rakás lakást, amit kiadhatok albérletbe, tudomisén, de a lényeg, hogy a végén 40-50 évesen egyedülálló anyukaként ne az legyen az elsődleges problémám, hogy ha esetleg mégsem utalja a hónapban azt a 30 ezer forintos gyerektartást, akkor miből veszek cipőt a gyereknek vagy miből fizetem ki a nyári tábort vagy akármi. Érted. Ha meg kellően jól bánt velem a sors és van pénzem és időm magamra, akkor azért 40-50 évesen még ki lehet nézni úgy, hogy a párkeresés ne legyen probléma. Minimum alkalmi kapcsolatok szintjén legalábbis semmiképpen se.

2022. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!