Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális viselkedés egy férfitől, hogy ott pisil, ahol éppen kell neki?

Figyelt kérdés
Kiránduláson sohasem várja meg, hogy útba essen egy WC, de van amikor még a városban is odapisil egy félreeső helyre.
2019. nov. 3. 21:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb férfi ezt teszi, hát nem örülök neki.
2019. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%

Ha kisebbség akkor kultúrkörének megfelelő, ezt hozta a környezetből amibe született szerencsétlen ember.


Bármilyen más esetben gond, nagy gond. Még az erdőben megértem, ott szerintem sokakkal előfordulhat a 10 km után, hogy na akkor most muszáj lesz pisilni, de a városban? Decc diszgászting! Amellett, hogy undorító és rontja a körülményeket amikben másoknak is élni kell, még egészségügyileg is kifogásolandó, morálisan vállalhatatlan tett.

2019. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%

Erdoben kirandulasnal elnezem ..

De egy varosnezesen egyaltalan nem oke !

2019. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Jó nagy proli, aki a széthugyozza a várost.
2019. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%
Kiránduláson, erdőben, ahol messze van a wc, vagy nem tudni, hol van, még elnézem. Városban szerintem ciki, mert ott azért van elég opció (bekéredzkedik egy boltba, beül egy presszóba, plázában is van wc)
2019. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
59%
Férfiként mondom, semennyire sem normális. Legutóbb az egyik haverommal másztunk a Deákon és a Fröccsteraszhoz közeli kerítéshez akart odamenni hugyálni. Bazzeg, belváros, népek tömkelege. Hát leállítottam, hogy ezt talán mégse kéne fényes nappal.
2019. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%

Na! Megint a szentéletüek. A szükség törvényt bont.

Be van rugva, kivágja a brét, magát hozta ilyen helyzetbe, elitélendő.

De meséljétek már el mit lehet tenni, ha rádjön?

Budapesten hány illemhely van?

Bekéredzkedsz valahova?

Vagy engedik vagy nem.

Gondolkodjunk már egy kicsit! Előfordulhat kellemetlen szituáció. Igen. Közegészségügyi szabálysértés. Ha éppen nem szemérem sértés is.

De ne játszátok meg magatokat, hogy veletek ilyen soha nem fordulhat elő!

2019. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%

7

Ne haragudj felnott ember vagyok , egy varosban azert van lehetoseg illenhelyet talalni , csak tudom tartani ameg nem talalok egy megfelelot

2019. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%

Nem kívánom hogy átéld amikor már rosszul vagy, görcsölsz és nem engednek be.l

Aki nem engedett, annak kívántam.

2019. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is volt olyan kepzeld ,fizettem 150 forintot de nem brunyaltam le a fő teret
2019. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!