Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért reagálgat más nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálgat más nők sztorijára?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam egy videót amibe bemutatták, hogy a reagálási előzményeket is meglehet nézni a Fb-n.


Tudom, hogy nem volt szép de nagy késztetést éreztem, hogy megnézzem kiknek reagál a párom( a kapcsolatunk elején volt egy ilyen téma, hogy én nem szeretném ha nők képei alatt lenne a neve, én sem lájkolgatom a férfiakat, tiszteletből elvárom en is)


És hát a haverok meg a női barátok mellett volt ott több nő is, olyanok akiket így látásból ismer a környékről, sőt egyikről tudom, hogy tetszett neki régen aztán ahogy megismerte már nem akart semmit tőle állítólag… Néhány nekem is ismerősöm, egyik edzős képeket töltöget fel tehát kb arra nyomta ő is.


Engem ez két dolog miatt aggaszt, egy hogy miért mutatja ki nekik,hogy tetszik amit lát , a másik hogy kb azért így sztoriba nyomja mert tudja, hogy a rendes lájkot meglàtom és így tudja a hàtam mögött csinálni?

Szerintetek ez mi?

25n


2022. máj. 12. 23:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Persze rákérdeztem, elmondtam mennyire zavar és miért volt ez. Annyi a válasza, hogy semmi, már nem is emlékszik mire nyomta, ők is làjkolnak neki és csak vissza adta, nincs benne semmi több . Szeretnék hinni neki de közben rettentő rosszul esik és nekem teljesen azt jelenti, hogy bejöttek neki és ezt ki is mutatta ahelyett ,hogy tovább görgetett volna…

Olyan mintha megtört volna bennem valami, szerinte csak én látok bele mindent.

Ti Ezt hogy látnàtok?

2022. máj. 12. 23:29
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Likolja mert tetszik neki amit lát.. De nem fogja bevallani
2022. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Így hogy higgyen el, hogy én vagyok számára a legjobb minden szempontól és ő nem néz más nőre?!(mint szokta mondani)

Nyilván nem vagyok annyira naiv, tudom hogy látja a szépet, mint mindenki más… de ha már kapcsolatban van velem minek adja a tudtukra?

2022. máj. 12. 23:44
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Ez egy jó kérdés énis már sokszor kérdeztem a páromtól de egy értelmes választ nem tud adni... Igy ha észreveszem rakok fel énis kicsit kihivóbb képet ami persze nem tetszik neki...Olyankor mindig mondom jahm asszittem tetszeni fog mint x vagy y képe.. A válasza mindig az az ö párját ne nézze senki... Akkor mondom neki te nézheted?
2022. máj. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért csinálja, hogy mutassa, mekkora alfahím, mindenkit megdugna, vagy azt várja, hogy visszakapja, és az egóját simogatja, vagy képtelen elköteleződni.

Éreztesd vele, hogy a nők általában szánalommal tekintenek az ilyen nyálcsorgató lúzerekre, az hatásls lehet. Még ha próbálja elbagatellizálni, akkor is érzékeltesd vele, hogy ez neked rosszulesik. És ha neki ez egy semmiség, amit azt se tudja, miért csinál, neked viszont láthatóan megalázó és szomorúvá tesz, akkor nyugodtan abba is hagyhatja.

Magyarázd el neki, hogy nem az a része zavar, hogy más nőket is vonzónak talál, hanem hogy kimutatja, ezzel teret engedve annak, hogy más nők lesajnálással gondoljanak a kapcsolatotokra.

Ha ezt megérti, és nem csinálja többet, akkor ne szomorkodj, ő nem nő, nem úgy gondolkozik, mint te, valószínűleg tényleg nem látja bele ebbe az egészbe azokat a dolgokat, amiket a nők.

2022. máj. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Jó szar lehet élni szorongàsban
2022. máj. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez kizáró ok lenne. Volt párom, akivel többek között emiatt is mentunk szét. Aki ezt nem képes megérteni, azzal nem egyeznek az értékeink. Ezt már csak egy hajszál választja el attól, hogy az utcán is bárkinek utána forduljon vagy futtyentsen. Szerintem borzasztó alpári dolog ez.

Hagyd el, látod, így sem értél el semmit, hogy közölted, téged ez mennyire frutsztral és egyébként teljesen igazad van. Ezek az emberek nem változnak.


23N

2022. máj. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos szinten tényleg nem kell különösebb jelentőséget tulajdonítani ennek, de párkapcsolatban azért illene erről leszoknia. Különösen, ha mondtad neki, hogy téged ez zavar - illene ezt tiszteletben tartania.


39F

2022. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Azt mondta, hogy tényleg nem tudta hogy így fogjuk fel, tiszteletbe fogja tartani és nem csinálja többet megígéri. Ez oké… de tény hogy bennem van az hogy miután először szóltam a kapcsolat elején semmibe vette és folytatta így…nem akarok ennyi év kapcsolatot kidobni de valóban szorongok miatta, érzelmileg nyomott el magától emiatt

2022. máj. 13. 08:23
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy idő után öntudatlan szokássá is tud válni, szóval azért ne mordulj rá rögtön, ha megesik vele, ne engedd, hogy átmenjen beteges féltékenységbe a dolog. Neki arra kell vigyáznia, hogy leszokjon róla, neked meg arra, hogy ne dimenzionáld túl a dolgot. Az, hogy szóltál neki, teljesen rendben van, legyen tudatosabb és ügyeljen erre. Azért ha hosszabb idő alatt sem tudja elhagyni, nyugodtan beszélj vele újra erről, ez nem egy nagy dolog, tudnia kell ezt kezelnie és rád tekintettel lenni (8-as voltam).
2022. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!