Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindjárt esküvő, de beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt esküvő, de beleszerettem másba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a párommal ,szinte azonnal összeköltöztünk, és augusztusban pedig összeházasodunk. Közben megismertem egy éve egy férfit, akibe nagyon beleszerettem idő közben. Azt hittem egyoldalú fellángolás, ami elmúlik, de egyre erősebb, és mint kiderült kölcsönös. Már nem tudok hetek óta lefeküdni a párommal, mert rossz érzésem van, mintha nem lenne fer, hogy olyan férfival fekszek le, akibe nemvagyok szerelmes. Pedig ő a vőlegényem, és szeretem, de talán nem szerelemmel. Mégis mi a fenét csináljak, elmondjam a páromnak, borítsak mindent?
2022. máj. 16. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Félre ne érts, egyáltalán nem az esküvő megtartása mellett kampányolok, sőt. Viszont a vőlegényeddel menthetetlen? Azért szerettél bele másba, mert belőle hiányolsz valamit. Az a valami bevihető a kapcsolatotokba, vagy ő sosem fogja tudni ezt megadni? Ha ezekre "nem" a válasz, akkor járj el úgy, ahogyan fentebb írták. Ha viszont rájössz, hogy hol siklott félre a kapcsolatod, hátha meg tudod javítani.
2022. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a mese. Dobd azonnal a vőlegényt, ritkán de előfordul, hidd el ez sokkal jobb, mint esküvő után érezni hasonlókat.
2022. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
A vőlegény nem fogja magát hibáztatni. Te nem voltál elköteleződve teljesen ebben a kapcsolatban. Az érzelmeket erőltetni nem lehet. Tisztességesebb megmondani, hogy szereted de nem szerelemmel, mint hozzámenni és csalni, válni, tovább hazudni
2022. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Adj hálát az égnek hogy esküvő előtt tartotok még és van lehetőséged kilepni.


Hányszor de hányszor bántam meg, hogy a legkisebb kételybél nem vizsgaltam felül a kapcsolatunkat és hagytam magam sodródni az esküvőbe.


Nálunk nem is volt 3.

De nem vagyok boldog. Ő sem.


A legrosszabb azért megtartani az esküvőt mert már le van szervezve, mit szólnának

2022. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigyellek.

Majd írj kérlek hogy alakult.

2022. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!