Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindjárt esküvő, de beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt esküvő, de beleszerettem másba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a párommal ,szinte azonnal összeköltöztünk, és augusztusban pedig összeházasodunk. Közben megismertem egy éve egy férfit, akibe nagyon beleszerettem idő közben. Azt hittem egyoldalú fellángolás, ami elmúlik, de egyre erősebb, és mint kiderült kölcsönös. Már nem tudok hetek óta lefeküdni a párommal, mert rossz érzésem van, mintha nem lenne fer, hogy olyan férfival fekszek le, akibe nemvagyok szerelmes. Pedig ő a vőlegényem, és szeretem, de talán nem szerelemmel. Mégis mi a fenét csináljak, elmondjam a páromnak, borítsak mindent?
2022. máj. 16. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Minél előbb boríts, menő Julia Robertset játszani, de csak a vásznon.
2022. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Még időben mond le az esküvőt. Jobb, mint fél év után válni. Párodnak nem tűnik fel hogy baj van?
2022. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, boríts. Örülj neki, hogy nem házasságban, 2-3 gyerek után érkezett a nagy Ő 🙂
2022. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy éve tart a dolog, akkor tényleg nincs miért erőltetni az esküvőt, biztos nem lesz kellemes szakítani, de válni még sokkal rosszabb.
2022. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképpen beszéld meg a vőlegényeddel nagyon gyorsan. Mondd meg, hogy nem ő tehet róla, akkor talán könnyebb lesz.

NAGYON nem érdemes így esküdni, csak baj lesz belőle.

Adj neki vissza mindent, viszont te ne kérj vissza tőle sokat, maradjon emléke rólad.

Ja, és az új férfival ugye megbeszélted ezt?

Mit szólt hozzá?

2022. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem beszéltem meg az új férfival, úgy érzem nem lenne fer a párommal szemben, ha szerelmet vallok valaki másnak. Szörnyetegnek érzem magam, pedig én tényleg próbáltam kiverni a fejemből, sosem kerestem, kerültem mindig.

Szeretem a páromat, nagyon jó ember, és nagyon sok mindent átéltünk már. És persze, feltűnt neki, hogy baj van, de betudta annak, hogy stresszes vagyok a munka meg az esküvő szervezés miatt. Mégis hogy mondhatnám el az igazat? Magát okolná, pedig nem az ő hibája

2022. máj. 16. 22:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig mindenképpen beszélni kellene vele!

Ha tiszteled, akkor elsőnek tényleg vele beszélsz erről, és elmondasz neki mindent. Nem kell egy szuszra, lehet fokozatosan is.

Azt is elmondod, hogy utána elmész a másikhoz, és megbeszéled vele is.

Lehet ám, hogy ő nem így gondolja, ez még nem derült ki! Lehet, hogy ő nem akar ennyire szoros elköteleződést!

2022. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez komoly vagy kamu?


És hogy derült ki, hogy kölcsönös, ha nem is beszéltetek róla?

2022. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Felesleges úgy belemenni az esküvőbe, ha már 4 év után nem szereted, és más iránt vannak egyre erősebb érzelmeid. Simán benne van a pakliban, hogy a másikkal nem jön össze, de a jelenlegi párod biztosan nem érdemli, hogy így hozzá menj. 4 év az semmi, ilyenkor még nem férkőzhetne be harmadik, 10 év után gyerekkel simán azt mondanám, hogy gondold ezt át, hogy megéri -e, mert már annyi minden van mögöttetek. Így viszont nem érdemes közös életet kezdeni!
2022. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben az esküvőt választottam. Rossz döntés volt. Nem a másik férfi miatt, belőle rövid idő után kiábrándultam anélkül, hogy lett volna bármi köztünk. Hanem mert ez azt jelentette, hogy nem szeretem a páromat úgy igazán, és mikor 3 évre rá válás lett a vége, már ő sem engem. Ráadásul én fordított esetben nem akarnám, hogy valaki csak "sajnálatból" házasodjon össze velem, miközben másba szerelmes.
2022. máj. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!