Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, én vagyok a fiú. 2hónapja tart a kapcsolat és heti 2-3találkozás van. Eljárunk programokra, jól érezzük magunkat, ajándékot is mindig viszek neki. Aztán hazaviszem és ekkor kerül elő a konfliktus.


Nagyjából a fele alkalommal egyszerűen fel se enged, haza akar küldeni. Hivatkozik arra, hogy nekem holnap munka, hogy ő fáradt, hogy rendetlenség van stb.


Nem is feltétlenül a szex miatt szeretném, csak hogy eltöltsünk kis időt kettesben is. Azt mondja hogy neki "kell a tér" meg ilyenek.



2022. máj. 17. 06:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Offos
2022. máj. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ezt a lányt
2022. máj. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos magában. Vagy kialakulnak az érzések, vagy nem. Próbálkozik, de nem megy úgy. Ha változik rövid időn belül akkor csak idő kellett, ha nem akkor várj egy kicsit aztán engedd el.
2022. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szerelmes vagyok belé.
2022. máj. 17. 09:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ő nem.
2022. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Kéri ő azt, hogy minden találkozón valami ajándékkal próbáld megvásárolni a szexet vagy magadtól vagy ekkora nyomulós tahó?
2022. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne baj, hogy figyelmes a srác ? Szerintem kedves tőle, hogy mindig visz valami kis apróságot. Ebben semmi rossz nincs.
2022. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja szeret és fontos vagyok neki, de ugyanakkor nem szerelmes belém és azt mondta nem is akar soha többet szerelmes lenni(exe miatt).
2022. máj. 17. 11:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, ezt tényleg engedd el.

Nincs túl az exen.

Egy kapcsolatba meg így nincs értelme belemenni.

Téged nem szeret, maga mondta. Max mint barátot, de inkább csak kihasznál.

Huszonévesen ne akarj ilyen kapcsolatot, ezen az emberek 15-16 éves korban esnek át, nem felnőttként. Hagyd ezt a csajt, mert baromi éretlen.

2022. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kiakadni kell, hanem hagyni a fenébe.
2022. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!