Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

A héten 4 napot dolgozok, plusz a munka után vannak óráim este 9-ig mert egyetemre járok. Ma munka után rohanok bevásárolni, kitakarítani a lakást, illetve rendbe szedni magam. Sütök süteményt, illetve én főzök az ünnep alatt.

A barátom is egyetemista, de nincs kötött munkaideje, mert a cégükben van. Tegnap kora délután óta buliznak a nyaralójában a haverjaival, majd utána jön hozzám pénteken, miután kiszórakozta magát, én meg készülhetek mindennel, nincs időm találkozni a barátnőimmel.

Neki kényelmes a helyzet, végig a telefonját nyomkodja amíg sürgölődök körülötte.

Szerintetek is ideje szóvá tennem még ezt Húsvét előtt?

nincs is kedvem találkozni vele, már vérzik az orrom, annyi dolgom volt a héten.

21L



2021. ápr. 1. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Fontos neki egyáltalán ez az egész Húsvét mizéria vagy csak te erőlteted rá? Illetve szóltál neki erről, vagy csak játszod a mártírt?
2021. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, normális vagy? Fsz se gürizne ennyit, minek csinálod? Ez a pár nap a pihenésről szólna, nem? Rendelj kaját.
2021. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én tartanék egy csajos hétvégét és b-sznék rá.
2021. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Ezzel nem leszek népszerű, de: gondolom neki nem fontos az ünnep, akkor meg miért kéne törnie magát miatta? Én se vagyok hajlandó főzőcskézni-szervezkedni olyan ünnepek miatt amik engem nem érdekelnek. Szerencsére a párom nem is várja el, őt se érdekli. Miért kell erőltetni? Ha neked fontos, akkor te készülődj.
2021. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Elég sokat eszik, otthon, sokszor inkább rendelnek, de ezt én nem tehetem meg mindig anyagilag, kell valami kiadósat kèszítenem.

Én mostanában betegeskedtem és lefogytam 49kg-ra, nem eszek sokat.

2021. ápr. 1. 15:13
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Na és ki kért rá, hogy beleszakadj? Ha nag étvágyú és megengedheti magának a rendelést akkor rendeljen, kit érdekel. Ne mártírkodj, főleg nem valami szar vallásos ünnep miatt amit még csak nem is kötelező tartani.
2021. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De nálam nem akar rendelni, nekem kell készítenem napi 3 ételt
2021. ápr. 1. 15:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem KELL. Megcsinálhatja ő is legalább egy részét, ha meg nem akarja, akkor így járt.
2021. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Kijelented h beteg vagy, nem fozol

Ha kell kaja rendeljen maganak neked eleg egy konnyu leves


Ehhh nok...

2021. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a bevásárlást is. Mond meg neki, hogy sok dolgod volt, nem érsz rá bevásárolni, mikor megy feléd, akkor ezekért ugorjon be a boltba és lista róla.


Otthon meg tanulsz tovább és ha éhes, akkor vagy főztök közösen (mert te tanulsz), vagy rendeltek valamit.

2021. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!