Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ezt kiverni a fejembol, mit tegyek? Vagy ennek a kapcsolatnak igy hamarosan vege lesz?

Figyelt kérdés

Kicsit tobb,mint fel eve vagyunk egyutt a baratommal.

A kapcsolat elott kb 2 honappal udvarolt egy lanynak, allitolag csak smaroltak, de a lany nem akart vegul semmit. Utana jottunk ossze. Baratom szerint baratok maradtak. Amikor nem velem toltotte az idejet beszelgettek, neha telefonaltak is. Nekem rossz erzesem volt ezzel kapcsolatban, voltak jelek amiket veletlenul(esku) meglattam a telefonjan ertesiteskent vagy ilyesmi.

Egyre csak emesztettem magam emiatt, es utana rakerdeztem,hogy miert kell tartaniuk a kapcsolatot, nekem fura az,hogy beszelnek, ha sosem lett volna koztuk semmi nem zavarna, van mas lany haverja rajta kivul, sose gondoltam semmi rosszra.

Aztan tudom nem szep,de beleneztem a beszelgetesukbe. Hat par dolog rosszul esett, olyanokat irt neki,hogy sokaig szeretne,ha tartanak a kapcsolatot,mindig ott lesz neki. Illetve a csaj hivta talalkozni is, de akkor mindig terelte a temat, kereken sose mondta meg neki,hogy nem akar menni vele.

Vegul kibukott belolem,nagyot veszekedtunk es azt mondta,hogy talalkozott volna vele igen, mint 2 barat csak miattam nem ment...


Aztan elvileg megbeszeltuk a dolgot,mondta,hogy megszakitja vele a kapcsolatot, ezt nem kertem tole, szerintem magatol kellett volna, de mindegy..en se beszelek azokkal mar akikkel volt valami anno. Nagyon szeret stb stb mondjuk valamiert elhiszem neki,mert ugy viselkedik, de ugye ez nem mindig garancia...


Eltelt par nap, de azota se tudom kiverni ezt a fejembol, pedig azt hittem menni fog... Mit csinaljak? Mindig arra gondolok,hogy miket irhat neki,ha nincs velem..mondta nyugodtan olvassam el barmikor, de egyebkent kitorolni is lehet a dolgokat,hogy nyoma se marad.

Mondjuk ki,nem igazan bizom benne emiatt.


2022. máj. 17. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Mivel nem bízol benne, ez már egy halott ügy.

Később jönnek majd az igazán bizalom próbáló dolgok, akkor mi lesz?

2022. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fog is írni neki. Ha a csaj pattintotta, ő meg ezek után barátkozni akar vele, akkor érzelmei vannak iránta. Te a pótlék vagy jelenleg. Esetleg veled húzza a csaj agyát, hogy hátha mégis féltékeny lesz és ad neki egy esélyt
2022. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam,hogy a csaj nem is tudja,hogy letezem, de elvileg ez nem igy van, viszont engem sose emlitett meg neki,ha mentunk valaha ugy beszelt mintha en nem is mentem volna meg ilyesmi...
2022. máj. 17. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak tetszik a lány. Ha a lány viszonozná, szerintem nem sokat gondolkodna a dolgon. Sajnálom.
2022. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, en is mindig erre a kovetkeztetesre jutok..
2022. máj. 17. 13:29
 6/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Hát sajnos ebben a sztoriban te vagy a szamár... a barátod , azért jött veled össze, mert a másik csaj nem jött neki össze. Ez a csaj csattintana egyet és a barátod már ott is lenne, ebben szinte 100%-ig biztos lehetsz. A kapcsolattartás mi másért kellene őszintén egy olyan emberrel, aki pattintott anno?
2022. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van, csak nehez bevallani magamnak :')


Szerettem volna nagyon,hogy mukodjon ez a dolog, de biztos megerdemeltem.

2022. máj. 17. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:

ha hiszel a jóban s rosszban, a gonoszban s jóságban s a természetfelettiben...akkor lehet, hogy megérdemelted.


Egyéb esetben, szerintem csak picit ráb@sztál, kicsit rossz választás volt.

2022. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a keresedre sem pattintja, akkor engedd el. Nem te vagy az igazi sajnalom.
2022. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!