Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam vállakozó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam vállakozó, jóval többet keres mint én, mégis tőlem vagy az anyjától kéreget, meet hamarabb elkölti a pénzt, minthogy már a kezebe kerülne. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Én egy egyszerű takarító vagyok,.párommal van egy közös kiskolás gyerekünk is.

Párom anyjánál lakunk, én azon lennék hogy elköltözzünk innen, de egyszerűen a félretett pénzemhez azért kell hozzanyúlni mert a párom túlköltekezik.

Hitele is van, cigizik erőteljesen,sokat költ a műhelyre ész nélkülm meg az anyjának törleszt. De 2 hete már tőlem kért el 150 ezret, ez kb. 1 havi fizetésem.


Szerintem ez így nagyon nem jól van, nekem a párom sosem tett le ennyit kézbe, mindig magamnak kellett megoldanom ha saját részre kellett valami ( de akkor emg anyósom morgott minek költök...)

Mellesleg meg a gyereknek ha ruha kell, stb. azt én oldjam meg a fizumból..


2022. máj. 17. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Minek szültél neki még gyereket is akkor?
2022. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor még nem volt vállakozó, rendes 8 órás munkahelye volt szakmunkás bérrel. Csak jött neki a lehetőség, elindította vállalkozást, az egyre több pénzzel meg nem tudott mit kezdeni( jobban is éltünk előtte, legalább egyformán kerestünk kb.)
2022. máj. 17. 20:46
 3/17 anonim válasza:
99%

Szerintem pontosan tudod, mit kéne tenned...


Csak nem mered meglépni.

Ez a pasas minden pénzedet el fogja költeni, és ottmaradsz pucér fenékkel... :(

2022. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Változzon meg, vagy elhagyod. Vagy valamit mondj, amitől észbe kap, hogy amit tesz, az nagyon nem jó. Nem azt kérnéd, hogy hozza le a csillagokat az égről.
2022. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A "jóval többet keres" bevétel vagy adózott nyereség?
2022. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Kicsit sem normális, szar életed lesz mellette.
2022. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

“ Hitele is van, cigizik erőteljesen,sokat költ a műhelyre ész nélkül “


Biztos, hogy ész nélkül költi?

Nem lehet, hogy visszaforgatja?


A cigi meg egy függőség… Nagyon káros és semmi értelme, de csak azért mert valaki nem tud leszokni róla pénzügyi megfontolásból -mert függő-, még nem biztos hogy teljesen rosszul bánik a pénzzel.


Ha régen kevesebbet keresett és jobban éltetek, annak nincs sok értelme…

Ezért gondolom, hogy a vállalkozásába próbálja visszaforgatni a pénzét.

2022. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Szivi!


1) Szólnék neki, hogy ez a teljes kép, amit te ebben a párkapcsolatban érzékelsz. Ez meg az, ami zavar. Kérdezd meg erre mi a válasza, ő hogyan látja a dolgokat. Ha igazat ad, és elmagyarázza a dolgokat, h mit szeretne a következő 2 évben, akkor nincs túl sok dolgod addig.


2) Ha nem ad értelmezhető magyarázatot a viselkedésére, és nem tudja vagy akarja számodra levázolni mik a tervei, akkor:

A) amennyiben releváns, akkor rá keresel itt (lehet sok mindent nem érsz vele): [link]

B) rákeresel emitt: [link]

Ha itt vannak olvasni valók, akkor olvass bele. Ha nem értesz kicsit sem a könyveléshez, akkor érdemes keresned valakit, aki igen. Beszéld meg vele, hogy milyennek tűnik a BEVALLOTT teljesítménye (lehet játszani a könyveléssel, de minnél több évnyi az adat, annál szebben látszódhatnak benne dolgok)

Ha itt nincs semmi gyanús, vagy aggodalomra okot adó dolog, akkor nyugi. Pihenj. Aztán ha lenyugodtál támadd le a párkapcsolatotokban felmerült pénzügyi dolgokkal kapcsolatban újra, h neked nem okés a dolog.


Ha úgy összességében mindezek után arra jutsz (függetlenül a pozitív és negatív reakciók számától és jellegétől), hogy neked nem tetszik a helyzeted, akkor FOGD MAGAD és a gyerkőcöt és MENJ OLYAN MESSZIRE TŐLE AMENNYIRE CSAK LEHET.


Nem érdemes egy "családot" eljátszani, ha a benne szereplők lényegében egymás képébe szrnak. Mindenhol vannak konfliktusok és súrlódások, az biztos. Csak a minőségük változik. Van amin túl lehet lépni úgyis, hogy együtt tudtok maradni, van amin nem lehet és nem is kell.

2022. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
89%

#8: 👍👍👍


Tuti tippek!

2022. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Hát ebből jol már nem elhet kilépni.
2022. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!