Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit nagyon megkedveltem, ő is engem. A probléma a távolság. Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztunk már.Azután beszélgettünk, azután egy ideig megint nem, és most megint igen, és egyre jobban kedvelem, elmondása szerint ő is.De csak max szünetekben tudnánk találkozni.Ha úgy adódik, jöjjek össze Vele, vagy ne ? :S Amúgy hamarosan újra tudunk találkozni.
2010. szept. 18. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkora nagy a távolság? Még hétvégéken se tudnátok találkozni? Mert tudod, ha csak hétvégén látnátok egymást, úgy annyival jobb lenne megint egymást látni és a várni a hétvégét? Mekkora a távolság?
2010. szept. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit ér neked.

Ha úgy érzed tényleg annyira szereted meg bírod ,akkor lehet adni egy esélyt a dolognak:)

Távkapcsolatban esetleg,aztán később meglátjátok.

Am hány éves vagy?

2010. szept. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mint Miskolc-Debrecen kb.
2010. szept. 18. 00:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, az végülis nem egy megtehetetlen táv. Egy Sopron-Debrecen már húzós lenne. Annyiban valóban rossz, hogy naponta nem látnátok egymást (amúgy első válaszoló voltam). Egy próbát mindenképp megér szerintem
2010. szept. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos távkapcsban a bizalom,és a türelem.Ha ugy érzed ezt meg tudod oldani akkor próbáld meg.De készülj fel arra is hogy sokat leszel egyedül.
2010. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én igazából szerintem benne lennék, de Ő nem tudom ... :S Tudom, hogy nagyon tetszem Neki, de ... vagy csak egyszerűen kérdezzem meg, hogy ha úgy adódna, benne lenne e ?:D
2010. szept. 18. 00:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg,manapság már nem ciki ha egy lány kezdeményez.

Ha nem tennéd meg a végén még bánnád.

2010. szept. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
felelmetes hasonlosagot ismertem fel:) egy masik altalam ismert tortenettel:) nem biztos ,hogy az a afiu vagyok akirol itt irtal de en szivesen benne lennek ;) (Kis Janos nem a igazi nevem :P )
2010. szept. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

javaslom hogy beszéljétek ezt meg vele mindenképpen :) barátommal kb mi is így jöttünk össze immáron 2 éve :) azóta ugyan már nincs meg a távolság köztünk de 1,5 évig 190 km-re laktunk egymástól! húzós időkben csak szünetekben találkoztunk de működött :) szerintem ha komolyan gondoljárok akkor ebből nem lesz rossz dolog :) megtudhatnánk, kedves kérdező hogy hány éves is vagy? :)


L/19

2010. szept. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na figyuzz: én most randiztam egy 180 km-re lakó lánnyal és elég jól összemelegedtünk :) Folytatása is lesz, és én is csak szünetekben megyek, esetleg majd egy-két hétvégén is. Rövid távon működhet. Ismertem olyat, aki borsodban lakott és baranyában volt a párja :) Sztem nyugodtan vágj bele :)
2010. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!