Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párunk mellett megy tönkre az önbizalmunk, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kezdetben kiegyensúlyozott szep szerelem volt vakon.

Csak épp még mindig együtt vagyunk.

Es valahogy a sikereitől, akár szakmailag vagy szociálisan, vagy akár a másik nemnél, soha nem azt érzem, hogy örülhetek annak hogy ilyen sikeres stb párom van, hanem csak egyre kevesebbnek kisebbnek rosszabbnak látom csak magam mellette.

Nekem sem szakmailag, sem szociálisan, sem a másik nemnél nemhigy sikereim nincsenek, de inkább kudarcaim vannak.


Kb mint amikor egy magányos intro(aki nem kell szinte senkinek, se barátnak, se kapcsolatra, se szakmailag) összejön egy nyitott extrovertálttal.

Ami ugy önmagában nem is lenne baj, mert intézném én a kis tyúksz.ros életem ahigyan tudom, elvergődök én az élet viharában, próbálok én szakmailag fejlődni, vagy kapcsolatokat kialakítani, de a párkapcsolatom valamiért csak demotivál, a maréknyi önbizalmam is elveszi, egyre rosszabbul érzem magam az egésztől egy sikeres rendes közkedvelt mellett.


Valamiért nem motiválóan hat rám, nem tanulok tőle, nem leszek tőle több sikeresebb, nem fejlődök, hanem lelkileg is csak tönkre megyek ebbe.(mikor pl neki nyalnak bókolnak, kikezdenek vele, stb, ami mellett engem meg kikerülnek mások az is rosszul esik)


Valahogy ugy érzek a párom csak felnagyítja a saját hibáimat a szememben, hogy jobban lássam azt mekkora senki vagyok.:(



2022. máj. 22. 11:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*úgy érzem
2022. máj. 22. 11:58
 2/18 A kérdező kommentje:

Szakítás elott kerdezem.utolsó cseppek a pohárban.

Szeretnék válaszokat

2022. máj. 22. 12:07
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki introvertalt, vannak barátai, családja és párja, pl nekem is.

Valószínűleg az a gond, hogy féltékeny vagy a párodra, ami egyáltalán nem normális.

2022. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, ezek a te komplexusaid, nem ő okozza, bárki lenne melletted, így éreznél. Ezt csak pszichológus tudja megoldani veled!
2022. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen az en komplexusaim

És mikor valakinek mondta hogy velem jár, az az illető grimaszolva kérdezett vissza hogy "AZZAL vagy együtt?" (Azt jelenti: azzal a sz.rral?)

2022. máj. 22. 12:34
 6/18 A kérdező kommentje:

3# nem rá vagyok féltekeny. Millio jofej sikeres ember van a világon.

A bajom valahol az hogy mivel pont a párom az egyik, ez miatt közvetlen közelről szembesülhetek igy azzal en mennyire nem vagyok egy sikeres es jo. Es kb felesleges is vagyok a világon. A társadalomnak is felesleges vagyok.

2022. máj. 22. 12:36
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem lennék együtt ilyen emberrel, akinek ennyire a béka segge alatt van az önbizalma. Ha a párod rájön erre, valószínűleg le fog lépni. Nem lehet úgy létezni, hogy állandóan sajnálatod magad. Nem jöhet minden össze, de az élet egy két területen ha teszel a dolgokért, akkor az jól szokott elsulni.
2022. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7# erről már irtam kérdest, hogy ha vki csak a rózsaszín szemüvegen keresztul lát engem es nem látja hogy valójában egy senkivel van együtt, elhagyjam e. Megkíméljem e magamtol, mert jobbat érdemelne.


Es azt irták ne döntsek a másik helyett. Mindenki maga dönti el mit akar. Ha nem kellek neki, majd ugyis lelép.


Kicsit tartok is a felismeréstol mikor leesik neki kivel van együtt. Amikor majd látom a szemeiben a csalódast. Es aztan a kiábrándulást.


Aprobb sikereim néha szoktak ugyan lenni pl szakmailag is, vagy pl nyertem már versenyeket is, de ezek a sikerek a párom sikerei mellett teljesen eltörpülnek. Neki ezerszer magasabb sikerei vannak olyanokbol is ha csak telefonál egyet es pár szóval es kapcsolatrendszerekkel elintéz hatalmas kaliberű dolgokat is.

Sehol nem érek hozzá fel.


Mikor le akarnék lépni tőle(a jelen is), még ő kerdezi azt tőlem, hogy mit tehetne értem, hogy ne kelljen tőle "menekülnöm"?

Mit tehetne azért hogy maradjak vele?


Annyit monstam neki erre most, hogy ez tőled független, te nem tudsz tenni. Magamban kell elinteznem.


Es ahogy magamban gondolkodom egy párkapcsolat nem akkor lenne normális ha a párunk mellett jobbnak erősebbnek érezzük magunkat es az feltölt?? Es nem lefele húz lassan már élni nem akarásba is?

Valahol vmi el van itt csúszva.

2022. máj. 22. 13:11
 9/18 A kérdező kommentje:

"Ha nem kellek neki, majd ugyis lelép."

ezt a gyk-n írták nekem


Csak épp azóta sem lépett le. Én meg egyre jobban őrlődöm.

2022. máj. 22. 13:12
 10/18 A kérdező kommentje:

Javitás!

Az exemnél kérdeztem azt ha rozsaszin szemüvegen néz csak engem mit tegyek. azota ő el is hagyott. Illetve en dobntam ki amiert elkezsett engem lekezelni. Mert rájött.


De ugyanaz a barátomnál is a bajom mint az exnél!


Nem értem miért a gazdag sikeres jopasikat vonzom akik mellett ez van. Akikkel nem is akarok eleve járni sem. De elkezdenek bizonygatni és nem adják fel. Kiváltanak egy bizalmat. (Hosszu leírni a folyamatot hogyan érik azt el hogy én veluk járjak aztán)

2022. máj. 22. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!