Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiskutya van a háznál, azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskutya van a háznál, azóta elviselhetetlen a férjem. Gyerek mellett is ez lenne?

Figyelt kérdés
Ő akarta a kutyát, én nekem elég volt a tacsim aki már 7 éve velem van és már nem kell nevelni. A párom minimálisan foglalkozik a kutyával,most 2,5 hónapos. Én szívok 0-24ben. Nem hordja ki éjszaka pisilni,nem játszik vele de ha a kutya meg mer mozdulni éjszaka, ingerült lesz és rá-rá csap. Szerinte a kutyával nem kell egész nap lenni, én csinálom rosszul mert állandóan vele foglalkozom. Nagyon mérges vagyok rá és ha egy gyerekkel is ezt csinálja inkább soha nem is szülök neki. Igazából jobb ha meglátom ezt az oldalát is mert jövőre esküvőt terveztünk és öt éve vagyunk együtt. Én ha már kutya van felelősséget vállaltam úgy érzem,hogy minden szükségletét kielégítem és próbálom nevelni de egyelőre úgy látom nem magának vette a kutyát (Vizsla, vadásztatás volt a célja) hanem nekem. Alig alszom napok óta, és még ő is ilyen... Mit gondolsz?

2022. ápr. 17. 07:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdésben, férjemként említem nem azt akartam írni de most látom utólag. Tehát még nem a férjem
2022. ápr. 17. 07:08
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon rossz jellemre vall, aki egy védtelen, rádásul kölyök állatot csapkod, mert nem azt csinálja, amit ő akar. Érzelmi nulla kb. Nálunk apám volt ilyen, aki sírásra pofont osztott, mert ez volt az egyetlen "gyereknevelési eszköze", mondanom sem kell, hogy soha semmiért nem vállalt felelősséget és mindig más volt a hibás. Én a helyedben teljesen kiábrándultam volna belőle. Figyeld meg tovább picit, hogy hogyan viselkedik, de szerintem jelzőértékű ahogy valaki egy állattal bánik.
2022. ápr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt már az is intő jel, hogy ő akarta a kutyust, de mégse foglalkozik vele. Nem túl felelősségteljes. Sőt. Vagy azt sem tudja hogyan kell kutyát tartani, vagy csak addig jó neki, amíg szórakoztatja. Mint egy játék.

Másrészt ingerült és csapkodja. Ez nem normális! Nem vagyok kifejezetten kutyás, de ha valaki egy állatot bánt, mert épp olyanja van, a kezét törnèm. Javaslom kérdező, ha bántja a kisállatot, nyugodtan basd fejbe. Megérdemelnè.


És igen, esélyes, hogy gyerekkel is ilyen lenne.

2022. ápr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Látok embereket a környezetemben, nemrég beszélgettem is olyannal, aki kutyát tart panelbe, hogy hogyan oldja meg a dolgait. Lenyűgözött, hogy mennyire megértőek, és gondoskodóak, hogy ez egy ilyen meg ilyen kutya, ilyen meg ilyen szükségletekkel, ha ilyen nyűgje van, így tudja kezelni, ha este nyűglődik, felkel és megsimizi, esetleg még oda is húzza magához ha attól nyugszik meg, stb. Ezekről feltételezem, hogy jó szülő lesz, illetve akit ismerek, hogy jó szülő, az így bánik az állataival is. De látok ellenpéldát is, aki ha nincs kedve, nem foglalkozik a kutyával/gyerekkel, következetlen, mert ha jó kedve van akkor rendesen bánik velük és kedves, de ha rossz kedve van akkor a gyerekre is kiabál, és a kutyát is csak odébb rúgja. Nagyon is megmutathatja milyen lesz szülőként valaki, hogy hogyan foglalkozik a kutyájával.
2022. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként nem ilyen lesz, hanem rosszabb.



Nagyon jó ötlet először állatot vállalni azzal, akivel gyereket akarsz, mert lássuk be, egy kutya nem akkora elkötelezettség mint egy gyerek. Én ezzel az emberrel kizárt dolog hogy gyereket vállalnék.

2022. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanilyen lenne. Vannak a környezetemben gondoskodó apák, de ők a háziállatokkal is azok
2022. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom csapkodna egy vedtelen allatot en ott szakitanek is vele.
2022. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%

Ott cseszte el, hogy ő "akart" kutyát. Én utálom a kutyákat, pont ezért nem is szeretnék soha, maximum valami igénytelenebb fajtát, ami elvan egy melléképületben vagy kennelben. A gyerekeket szintén idegesítőnek tartom, túl sokat kell velük foglalkozni, ráadásul szórakoztatást igényelnek.


Akkor már inkább macska, az szinte megtanítható bizonyos időpontokra, a mi régi macskánk pontosan este 9 órakor beállt az ajtóba és kiengedtük az éjszakai vadászatára. Kivéve, ha hideg volt, de akkor nem is jelentkezett, hanem igyekezett észrevétlen lenni, amit egy "ha jól viselkedik, maradhat"-al letudtunk.


Amikor kint van, akkor reggel 5:30-kor jelentkezik, mert az volt a mindenkkori ébresztőnk, akkortájt.

2022. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Neked ne is legyen kutyad utolso, mert csak kibsznad a kertbe,neha adnal neki enni aztan meg lancra verned. Nincs igenytelenebb fajta,minden kutya vagyik a torodesre.A hozzad hasonloknak egy aranyhalat sem adnek,mert eletkeptelenek vagytok.
2022. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%

9.


Évszázadokig működött így a dolog, és kvázi működött. Persze újabban pár hozzád hasonló őrült még a malacoknak is előírná a francia ételkülönlegességekből álló menüt, meg a klasszikus zenét a teheneknek. A kutya meg szinte aranyszobrot érdemel, mert csak, már a rendőrök sem alkalmazhatják őket úgy, mint régen.


A macskánk meg köszöni jól van így, szépen tölti a tizedik életévét a jövő hónapban és sosem tiltakozott a félnomád tartás ellen, sőt ő maga igényli a kinti vadászatokat, ugrabugrát a nyári éjszakákon.

2022. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!