Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha szülés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha szülés után nem tekint nőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves no vagyok, kislány korom óta tudom, hogy szeretnek anya lenni majd, de az utóbbi hónapokban olyannyira elbizonytalanodtam, hogy ez a vágyam teljesen megvaltozott.

Sok esetben hallom, hogy a férfiak nem kívánják a várandós feleségüket, illetve akkor sem jön vissza a vagy, amikor szülés után már lehetne, mert egyszerűen nem tudnak nőként nekinteni a feleségre, csak a gyermek anyját látják benne. Ettől borzasztóan felek. Mit lehet tenni ilyen helyzetben, ha valakit a férje a szülés után nem kivan, mert csak az anyát látja benne?



#szülés #várandósság #Megszűnt szexualitás
2022. máj. 22. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Párod mit mond erre?
2022. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Ez butaság...
2022. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, előfordul, de nem általános, gondolom te is látsz többgyermekes családokat. Szóval előfordulhat, de nem többségében.
2022. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyilván senki nem úgy van vele, hogy tudja, hogy hogyan fog reagálni.

Nem ismerek többgyermekes családot, ahol ez ne lett volna probléma. Sok esetben a férfi ne talaja vonzónak a pocakos not, hiába van meg a szerelem, szexuális vágyat nem érez iránta.

2022. máj. 22. 14:05
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Akkor majd kapod a kérdéseket nyakra-főre, hogy: ő is akarta a babát? Férfiként nézel rá? Nőként viselkedsz vagy csak anya vagy? Bevonod a feladatokba? Bent volt a szülésnél? Te erőltetted? Biztos, voltak jelek, olyan nincs, hogy nem. :)

Miközben ez a része akkora lutri, hogy soha, senki nem tudná megjósolni. Hisz még a férfiak akik így járnak sem biztos, hogy tudják a valódi okot. Gondolnak valamit amivel megmagyarázzák maguknak, de lehet, hogy nagyon mélyen valami egész más az oka. Ez a rizikó elkerülhetetlen ilyen esetben.

2022. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, pontosan erre próbáltam meg kilyukadni.
2022. máj. 22. 14:50
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert ez a valóság. Amiket meg az elején felsoroltam, egyszerűen dühítő kérdések, olyan mint ha valami értelmi fogyatékosnak néznék a nőt, akinek ezek a faék egyszerű dolgok magától nem is jutnának eszébe. :)
2022. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván előre nehéz tudni mi lesz, persze érdemes minél többet beszélni a témáról időben, hogy mindkét fél lássa hogyan áll a témához a másik. Előfordulhat hogy a férfi már most úgy érzi , egy várandós nö nem kivanatos


Egyébként én jó példát tudok mondani: férjem kivan várandósan, bent volt a szülésnél és minden ugyanaz maradt , most várom a második babát, félidőnél járunk és heti 3-4 szex van ☺️

tény, hogy én is kivánom és hizni sem hiztam

2022. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret és gyereketek lesz az kívánni fog utána is. Szülés után pár hónap és visszaáll a megszokott testalkat. Utolsó írja jól.
2022. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is kíván terhesen, talán még jobban is mint előtte. Igaz még nincs nagy hasam, 14 hetes vagyok. Mióta megtudtuk, hogy babát várunk sokkal szorosabb lett a kapcsolatunk.

Hogy bejön e a szülésre azt teljesen rá bízom, erőltetni nem fogok semmit ez az ő döntése lesz.

2022. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!