Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kíván a férjem szülés után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván a férjem szülés után?

Figyelt kérdés

7 hete született meg a kislányunk.

A terhességem 38. hetéig együtt voltunk, nem is volt semmi probléma.

Alig vártam már, hogy leteljen a 6 hét gyermekágyas időszak és végre legyen szex…

Erre semmi nem történt eddig.. Alig néhány kg-t szedtem fel a terhesség során, rendszeres sportolok, egészségesen étkezem, próbálok mindig csinos igényes lenni,nincs rajtam egy deka plusz sem. Mégsem kíván. Megpróbáltam mindent bevetni az ügy érdekében, szexi fehérneműben járkálok előtte, simogatom, de nem reagálja le. Hagyjak neki egy kis időt, vagy kezdjek el aggódni?



2022. máj. 22. 00:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Na, meg is kérdeztem. Azt mondja, összejött a szomszéd csajjal, ezért nem nagyon érdekled mostanában.
2022. máj. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Sztm kérdezd meg őt.

N 30

2022. máj. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele!

Ne találgass!

2022. máj. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Benn volt esetleg a szülésnél?

Az lehet magyarázat

2022. máj. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Eddig úgy tekintett a puncidra hogy az a farka helye most meg úgy hogy onnan jött ki a saját gyereke. Hagyni kell egy kis időt neki hogy visszaálljon fejben. Viszont ha bent volt a szülésnél akkor ott lehet hogy nagyon megtört benne valami.
2022. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
7%
Ez bukta cica
2022. máj. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, majd kérdez rá.
2022. máj. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
17%
Egy 7 hete szült nö nem csinál ilyeneket, kivéve, ha te vagy Rubint Réka. Nem életszerű, amiket írsz.
2022. máj. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy a válaszadók között mindenkinek igaza lehet.


a, mégsem nézel ki olyan jól mégiscsak van valami más rajtad

b, van az a szüléssel összeköthető probléma....van aki ilyenkor azt gondolja, hogy ennek a puncijából kijött egy akkora valami ..úúnincs kedvem oda betenni....

2022. máj. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Vannak bizonyos férfiak, - ha tetszik ha nem, - onnantól hogy valaki szült tőle, vagy teherbe ejtette a nőt, onnantól nem érdekli, mert "teljesítve lett a biológiai program". Ezt így soha nem mondanák ki, de pont ezért lép félre ebben a tájban egy csomó pasi amikor szül vagy szült a nő. Nem lehet nagyon mit kezdeni, esetleg párterapeuta segíthet ha ő is akarja.
2022. máj. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!