Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokat is szexuálisan "éhezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is szexuálisan "éheztet" a párja szülés után?

Figyelt kérdés

A 9 hónapnyi terhesség alatt nem volt köztünk szex, mert féltette a magzatot, nehogy valami gond legyen. Petting volt, de a végén már az is nyűggé vált számára. Szülés után betartottuk a 6 hetet, utána próbálkoztunk. Fájt neki, így abbahagytuk. Azóta 2 havonta "bepróbálkozok" nála, de mindig az a válasza nagy sóhajtozások közepette, hogy már nekem megint csak azon tud járni az eszem.


Persze közölte, hogyha maszturbálni merek akkor nagyon összeveszik velem. Nyilván nem vallom be neki, hogy szoktam. És amilyen kis naiv el is hiszi, hogy ez férfi így működik. Havi egyszer kapok tőle egy szánalom cumit, de akkor is csak folyamatosan degradál közben, hogy mi férfiak milyen állatiasak vagyunk az igényeinkkel. A legkisebb mértékben sem rejti véka alá, hogy nyűg neki.


Nem tudom mitévő legyek. Lehet az a baj, hogy otthon van GYES-en már fél éve, rutinszerű robotmunka az élete, szeretném kirángatni belőle, de semmi hajlandóságot nem mutat arra, hogy ki szeretne mozdulni.


2022. jan. 27. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
72%

"Lehet az a baj, hogy otthon van GYES-en már fél éve, rutinszerű robotmunka az élete,"


Meg ugye a hormonok. Szülés után ez előfordul.

2022. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
47%

Tényleg micsoda állatok vagytok ti férfiak... még hogy maszturbálás.

Asszonyka csak addig akart szexelni, amíg a gyereket megcsináltad. Készülj fel, hogy ez így is fog maradni.

2022. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg mindennek van egy határa. Ennek a nőnek mint írta a kérdező már nyűg az egész szexuális élet. Nem akar változtatni nem akar kimozdulni egyáltalán van amit akar? Másfél éve nincs szex és biztos lesznek olyan kommentelők akik szerint ez normális és legyen türelmes a kérdező. Szerintem meg aki nem hajlandó változtatni puszta lustaságból az meg is érdemli hogy megcsalják/elhagyják. Aztán lehet siránkozni. Majd figyeld meg akármit mondassz neki ha meg akarod ezt vele beszélni te leszel a hibás mert hogy feszt a szex holott ez alap egy házasságban/kapcsolatban.
2022. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
94%
Mit mond erre az orvosa? Hormonok is tudnak ilyet okozni, meg az is lehet hogy csak addig volt neki fontos az egész, amíg a gyerek össze nem jött. Előbbi esetén ez egy eü probléma ami kezelhető, utóbbi esetben nem sok megoldás van...
2022. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
71%
jajj hagyjuk már, napi szinten itt sápítozik/provokál néhány ilyen ösztönlény (vagy mindig te). múltkor még azért nyígtál, mert ,,eszébe sem jut" lenyelni a spermát... olyan unalamasak ezek a kamu provokációk
2022. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
88%

Odáig érthető, hogy ő maga nem szeretné csinálni ebben a helyzetben. Teljesen legitim.


De az, hogy te még magadnak se, az egy kicsit... furi, és nem jó értelemben véve. Úgyis fogod, ő meg úgyis megtudja majd és akkor mehet a rinya. A végén még tüskés erényövet is kapsz, amit a középkorban szerettek alkalmazni a fiatalabb srácokon, mert a "merevedés bűn", ahogy kb. minden az volt akkoriban, ami nem a kínlódás maga.


A feleséged alapból nem szereti a szexualitást, eddig is gyereknemzés volt ez részéről, nem valami érzéki dolog. Lehet csinálja - csak nem veled, ez is egy lehetőség.


Lassan felkészülhetsz a külön ágyban alvásra, kettőtök között nagy-nagy feszület, az ágyaitok felett 1-1 portré saját magatokról, a vitrinben 50 éves nippek, jönnek a barátok, megbeszélitek a Grészklinika legutóbbi epizódját meg a jó régen történt dolgokat, közben szépen hűl a dédi készletében a kávé, a kockacukorfogón megcsillan az enyhén légyszaros kristálylámpa fénye... Indulhat a römiparti.


Nagyszüleimnél volt ez az általános morál 60 éves koruk felett.

2022. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
8%
sztem is felre kell jarni. de elotte minden vagyont kimenekiteni okosba nehogy le tudjon lejmolni valaskor.
2022. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
87%

Mennyire segítesz be a gyerekkel? A házimunkában mekkora részét csinálja egyedül? Ezek nagyon le tudják terhelni az embert. Sokat szokott segíteni, ha kap időt magára. Pihenni, kozmetikus, esetleg, a lényeg, hogy jobban érezze magát. Hogy kicsit magára is legyen ideje. Kisgyerek mellett ez nem adatik meg sok anyukának.

Vagy ha ez sem segít, akkor párterápia sokat tud segíteni.

2022. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:

Orvossal nem beszélt ezügyben, mert szerinte ez természetes és nem is probléma, minek is vizsgáltatná ki?

Szívesen kimozdulnék otthonról vele, hogy ne csak otthoni mackóalsóban lásson, de esély sincs rá. Sehogy nem tudom a szexuális vágyat visszahozni benne. Ha megsimogatom fürdés után a fenekét, konkrétan felszisszen: "jajj de rossz, ne mááár".

33 évesek vagyunk mindketten :(

2022. jan. 27. 16:25
 10/74 anonim ***** válasza:
28%
#9 Ilyenkor azert orulok, hogy nem hazasodtam meg es vallaltam gyereket...
2022. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!