Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha eszméletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha eszméletlen módon elkezdett izgatni újra az exem?

Figyelt kérdés

Már jó rég, kb másfél éve annak, hogy szakítottunk. Most van egy közel egyéves kapcsolatom, ami remekül, olajozottan működik. Az exemet közel sem tudtam ennyire szeretni és megbecsülni, mint ezt a lányt. Az exem egy vallásos lány volt, akinek kizárólag csak házasság után volt benne a szex egy kapcsolatban,de nem csak ezmiatt mentünk szét, egyszerűen nem működött, hiába szerettük egymást...

Nos, a mostani probléma az, hogy azt vettem észre, hogy képzelődök, fantáziálok róla... És eszméletlenül izgat,talán jobban is mint a mostani párom.

Mit lehet ezzel kezdeni?

Tudom, és ez a lány is tudja, érzi, hogy örökre összekapcsolódtunk, de akkor még nem voltam elég érett és elég vallásos, elég befogadó ahhoz a kapcsolathoz és valószínűleg sosem leszek az.

Most mégis folyton rá gondolok. Vannak dolgok, amiket nem kapok meg a mostani páromtól és rettegek kimondani, mert olyan kegyetlenül hangzik, de azt érzem, hogy megint hiányzik.

Eléggé kétségbe vagyok esve.

Sosem csalnám meg a barátnőmet ezzel a lánnyal, a barátnőmmel sokkal jobban működik a kölcsönösség. Építjük egymást, és sokkal kevesebb a fájdalom és a szenvedély.

Kérlek adjatok valamilyen jótanácsot az ilyesfajta élethelyzetekre. Már több mint 6 évet elvett az életemből az exem. Nem akarok többet adni neki.

Előre is köszi a normális válaszokat

20/F



2022. máj. 22. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Mi az, ami izgat? Rossz volt, nem működött, be sem teljesedett. Az meg, hogy örökre összekapcsolódtatok butaság, már most is tudod, hogy elvesztegettél 6 évet, de ez a gyerekkori első szerelem, később már annyira sem lesz jelentősége, egyelőre hozzá mérsz mindent, el fog múlni.

Ami még fontosabb, hogy mit nem kapsz meg a jelenlegi kapcsolatodban? Nem lehet, hogy arról van szó, hogy elmúlt a szerelem, csak gyáva vagy kimondani, hogy vége, mint az exeddel, és emiatt gondolsz folyton rá?

2022. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem.... Most vagyok csak igazán szerelmes a mostani barátnőmbe.

Ami izgat, az pedig szexuális vonátkozású. Az előző lány tipikus szemüveges stréber volt.(valamiért az ilyenekre bukok). A mostani, pedig nagyon extrovertált és életvidám, támogató, megértő és rém intelligens.

2022. máj. 23. 00:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi köze a szexhez? Az ágyban senki sem visel szemüveget, hacsak nem olvasni, és a strébersége erre, mint mondtad nem vonatkozott.
2022. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebben mi a logika?


Szerinted valamit megkapnál egy olyan lánytól, akivel csak a házasság után közösülhetnél? :D

2022. máj. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért izgat, mert gondolom a barátnőddel szexeltek és vele voltál először. Miközben volt előtte egy hosszú kapcsolatod, amiben nem történt semmi. Most hogy már van nemi életed, érdekelne milyen lett volna az exeddel, vagy izgat az "elérhetetlenség", mivel ő esküvőig úgysem.
2022. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem keresd meg . Miert fogd vissza magad nem ?
2022. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!