Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom meg h menyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg h menyire szeret a barátom? Miértnem mutatja ki jobban?

Figyelt kérdés

Mindennap beszélünk és csak hétvégén találkozunk. De inkább telefonba mondogatja h szeret meg h fontosvagyokneki, nemakar elvesziteni.

miért?


2010. szept. 18. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mérd meg szerelemmérővel, a kapcsolási rajzban a jele olyan, mint az ampermérőnek, csak nem A, hanem egy szív van benne, kimutatja az értéket, onnan már tudsz vele számolni.
2010. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatról van szó?


Szerintem ha telefonban mondogatja, hogy szeret, az már jó jel. A férfiak általában nem nagyon dobálóznak ezzel. Mit szeretnél még tőle, mit várnál?


Azt szereted, ha inkább cselekedetekkel mutatja ki a szeretetét, nem pedig szavakkal? Sokféle módon ki lehet mutatni a szeretetet valóban, olvastam erről egy nagyon jó könyvet, ha érdekel, megírom a címét.

2010. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is ált ban telóban mondom vagy sms ben. mikor találkozunk akkor is, de akkor egymással vagyunk elfoglalva. habár mit naponta találkozunk, 4-5 órát, aztán msn en beszélünk, és naponta legalább 10-15 sms t írunk egymásnak, és még telefonon is beszélünk.
2010. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nemanyira távkapcsolat :)

csak koleszos:\

Hát mondja élöbeis, csak meglepöen kevésszer

Nagyonköszi a válaszokat.

2010. szept. 18. 10:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem G. R. az illető monogramja? :)
2010. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem :)
2010. szept. 18. 11:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért, mer telefonban, vagy levélben könnyebb kimondani, leírni, hogy szeret.

Hogy miért? :D

Azt majd más elmondja

2010. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

inkabb orulnel neki h nem mondja sokszor...lehet h ezzel csak en vagyok igy de sztem ha a z ember tul sokszor kimondja h szereti a masikat akkor elveszti a jelentoseget nem bizsereg a tested nem kezded el kivanni az erinteset nem erzet a vagyat kiorditani a vilagba h te is szereted. Mi a baratommal nagyon ritkan mondjukki inkabb kimutatjuk de ha kimondja akkor nekem ezerszer jobb erzes ha mar 2-3 napja nem hallottam mintha feloraval ezelott is kimondta.

kb hetente 3szor vagy meg annyiszor sem mondjuk egymasnak h szeretjuk. es ez nem azert van emrt nem szeretjuk elegge egymast. ez azert van mer nem szeretnenk ha elveszne ennek a pici , de nagayjelentosegu szo hatasa.


15/L

2010. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Én 13 vagyok a barátom 16, tudom h furcsa de lécci neszidjatok nagyonszeretem és igen már tudom h öis engem.

Igaz.. nagyjelentösége van, jóhogy nemmondja anyit

2010. szept. 20. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!