Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szól hozzám, levegőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szól hozzám, levegőnek néz, szeretetmegvonás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Férjemmel fél éve vagyunk házasok, kapcsolat elején több vitánk is volt, amikor még nem éltünk együtt.

Olyankor hazament pár napra , nem keresett pár napig , aztán pár nap elteltével írt nekem, és találkoztunk, beszéltünk……( ezt is elég gáznak tartottam)

Házasságunk óta nem volt köztünk vita… olyan jó volt minden,úgy elvoltunk.

Múlthét pénteken összekaptunk,de nem nagy dolgon. Ilyen bolhából elefánt….én nemis tekintettem fontosnak… most énis fusztráltabb vagyok mert 7 hónapos kismama vagyok ráadásul…

Nem éreztem/érzem magam hibásnak, de másnap mégis oda mentem bocsánatot kérni tőle.!

Hát sokra nem mentem vele ..

ma 6.-dik napja hogy levegőnek néz.

Nem ír, nem hív, haza esik és nemis köszön…. Csak elvan magának.

Tegnap rákérdezett hogy jól vagyok-e ?!

( előző héten rosszul voltam)

De ezzel ennyi is semmi más kommunikáció és semmi érintés.

Engem nagyon megvisel már, főleg hogy kismama is vagyok….így elég sokmindenbe rá vagyok sajnos szorulva de így már kérni sem merek ( segítséget)

elsírom magam minden nap ( nem előtte)


Mit csináljak? Várjak a csodára hátha észbe kap?

Jó de mégis mikor…?!

Vagy ennek itt a vége?



2022. máj. 25. 11:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Válás lesz ez is idővel.

Mikor fogadják el a nők, hogy a társas magány nem szerelem.

2022. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Magyarul azért vett el mert bekaptad a legyet?
2022. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez iszonyat gyerekes és idegesítő. Mondd meg neki, hogy nem lesz jó vége, változtasson rajta. De tényleg.
2022. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Aki azt gondolja hogy az a szerelme hogy a gyerek miatt elvesz. Azért nem kár.

Legalább a kevés normális férfit nem veszed el az arra érdemesektől.

2022. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de ritka se gg férjed van. Hozzá se mentem volna, nem még gyereket szülni neki
2022. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Még időben lépj le, legjobb, ha azonnal mész. Én is benne voltam ilyenben, nem lesz ennek jó vége.
2022. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Eljegyzés még akkor volt amikor még terhes sem voltam….. és már akkor esküdni szerettünk volna jóval előtte.

Nem a gyerek miatt vett el….. ez mért függene össze ? Akkor is az apja ha a férjem meg akkor is ha csak az élettársam. Atya ég.

2022. máj. 25. 12:13
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

#4 gondolom ez troll válasz.


Kellene a halálnak egy olyan "férfi", aki kommunikálás helyett hisztis p*csat jatszik.

2022. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
6 napig? Úristen, akkor a férjed vagy utál téged, vagy elmebeteg. Én egy percet nem gondolkodnék ezen a kapcsolaton.
2022. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

8. Mi ebben a trollság?


Ez nem kapcsolat, hanem egy rakás kaki.

Hülye aki ilyenre vállal gyereket.

2022. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!