Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párommal szoktunk hülyülni..néha viccesen mondunk olyan dolgokat amelyeket nem gondolunk komolyan. Viszont ő most annyira megsértődött hogy levegőnek néz. Mondtam neki,hogy sajnálom ha megbántottam..Tudomást sem vesz rólam és inkább elfordul és jâtszik egésznap a telefonján. Megvonja teljesen a szeretetét. Átöleltem,puszilgattam erre azt mondja hogy ne b**tassam. Képes napokig tudomást se venni rólam..

Azt vettem észre,hogy vannak durva hangulatingadozásai. Az egyik percben nevetünk megpusziljuk egymást a másik percben meg megy mellettem és rám se néz és nem is szól hozzám akár órákig.Aztán utána meg megint kedves és mintha mi se történt volna..

Nem akarja a problémáinkat sem megbeszélni..Én sem vagyok tökéletes,mondtam azt is,hogy beszéljük meg,hogy mi zavar a másikban..válasz: nem tudom,felesleges megbeszélni. Aztán gyűlik,raktározza és egyszercsak a nyakamba önti a sz**rt és nyilván ezt se lehet megbeszélni mert még ő duzzog..

Szoktam közös programot szervezni,de néha jól esik egy összebújós ,pihenős,filmezős nap itthon. Ő unatkozik,játszik a telefonján.. Kérdeztem tőle,hogy mit csináljunk ? Azt mondta: Nem tudom,mindegy.Azt mondta azért játszik,mert így magával tud lenni.Magába fordul (Heti 2 napot vagyunk együtt)


Bocsánat hogy hosszú lett.



2018. márc. 5. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érik a szakítás. A párod egy 7 éves szintjén van. Problémamegoldás nulla, kommunikáció nulla, de durcizni és nyomni a telefont tudja :) Miért is vagytok ti még együtt? Mert hogy ez nem párkapcsolat, az is biztos.
2018. márc. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan bipoláris személyiségnek tűnik... mindenesetre nem néz ki jól, amit leírtál. A kommunikáció, a problémakezelés nagyon rosszul működik. Nem tudom, mi a helyzet a szexuális életetekkel? Ha az is ilyen, már megbeszélni sem érdemes semmit
2018. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele és keress egy normális társat,mert ő nem társ.
2018. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű a magoldás: költözz el tőle.
2018. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez van nalam is de meg rosszabb talan
2018. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem kiszeretett belőled csak nincs gerince megmondani vagy pedig személyiségzavaros .
2018. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!