Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze lehet még jönni az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze lehet még jönni az ex pasival?

Figyelt kérdés
A sztori az, hogy 2 hónapig ismerkedtünk, minden szép és jó volt, ezért sem értettem, hogy egyik napról a másikra szakított velem. 32 éves férfi, én 27 éves nő. Ő már volt házas, ami nagyon rosszul végződött, szerette a lányt, de ő csak kihasználta és ott hagyta, láttam rajta hogy ezt hordozza magában, pedig már 5 éve történt vele ez a dolog (2 éves kapcsolat volt az egész). Nem szeretne megint abba a hibába esni, hogy újra elváljon, ezért a tutira akar menni, dehát honnan lehet tudni, ogy mi lesz a párkapcsolat jövője. Amikor szakított velem, azt mondta, hogy az eszére hallgat és nem a szívére, valamiért rossz érzése van velem kapcsolatban. Pedig nekem ő még most is fontos valamennyire. Tudom. hogy most ismerkedik másik lánnyal. Nem csapok hisztit, szakítottunk, engedem, hagy menjen, ismerkedjen (24 éves a lány és messze lakik tőle 120 km). Ha kitettem valami posztot instára akkor mindig reagált rá, a szakítás után, mialatt már az új lánnyal ismerkedik. Most már onnan letiltott, mert kitettem egy újabb posztot, ő írni akart rá, de a lány pont ott volt vele és neki ez nem tetszett, így inkább engem letiltott. Messengeren ráírtam miért tiltott le, onnan tudom ezt. Most tudom hogy nem tehetek semmit, de szerintetek tartós lesz a mostani ismerkedése? Ha újra szingli lesz, megéri újra próbálkozni? Nekem valójában az a bajom, hogy 2 hónap után azt mondta nem tud belém szeretni. Szerintem ez rövid idő ilyet kijelenteni, és mondom, minden rendben volt közöttünk, nem éreztem rajta hogy rosszul érezné magát a társaságomban.

2022. máj. 25. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Ez felnőtt kapcsolatok rész. Két hónap után dobott, mert nem lát benned semmit. Most sem fog. Hagyd és keress mást, ne várj olyan emberekre, akiket nem erdekelsz.


23N

2022. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Össze lehet, na de minek, kérlek?
2022. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelműen nem akar tőled semmit. Ha ez sem jön be neki, majd mással ismerkedik, veled már lefutotta.
2022. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

engedd meg hogy szemléltessem a helyzetet egy sorozatban történt definícióval.


"Van egy német kifejezés: lebenslanger Schicksalsschatz. Ez nagyjából annyit tesz hogy: a sorsod életre szóló kincse.(az igazi). Van egy másik is az pedig: beinah leidenschaftlicher Gegenstand. Ennek jelentése pedig: Valami ami majdnem az amit akarsz , de nem teljesen."


"Honnan tudod hogy nem ő a lebenslanger Schicksalsschatz , lehet az idővel kialakul. Ez nem olyan ami majd az idő múlásával kialakulhat. Az megtörténik egy szempillantás alatt."


Az a legrosszabb ha te azt látod hogy ő az igazi , és nem tudod ráerőltetni hogy ő neki is az igazi legyél. Azt vagy érzi vagy nem érzi. Ebben az esetben szerintem nem érzi és ezért nem akar hitegetni. És ez nem fog idővel kialakulni. Tapasztalatból is beszélek. Én is így jártam egy lányhoz. Erőltettem mert ő volt az igazi , rövid idő belül szakított mert nem érzi. Ez sajnos ilyen. Én nem pazarolnék rá több időt.

2022. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Bizonytalanítsd el a lányt, hátha bejön.... :)

2022. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért lett lepontozva az első? Teljesen igaza van.
2022. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a másik lány sem hiszem, hogy célt fog érni...

Sztem vele is az lesz, hogy a srácnak inába száll majd a bátorsága.

Mégpedig az 5év/2év miatt.


Ha tényleg tudni akarod a lehetőségeidet (lehetőségeiteket) konzultálj valaki olyannal, aki tényleg ért az ilyesmihez, aki szakember és ez a szakterülete.

Megéri!


Sokkal többet fogsz tudni utána saját magadról is, kettőtökről is.

És hát az igazi személyre szabott gyakorlati tanácsok!!


Olyat itt nem fogsz kapni sajnos, mert az itt válaszolóknak sokkal-sokkal kisebb tapasztalatuk van, mert kizárólag a saját szemszögükből nézik a körülöttük lát6tó kapcsolatokat.

Ezen a körön nelül is leginkább pedig a sajátjaikból indulnak ki.

De jó van ez így, jószándékból teszik, csak nektek kevés lesz...

Szerintem!

2022. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, lépj túl, keress mást, az élet túl rövid olyan embereken gondolkozni akiknek nem kellesz/kellettél! :)
2022. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne szaladj olyan szekér után, ami nem vesz fel!

Olyan után meg főleg ne, ami felvesz, aztán időnként ledob....

2022. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most már tutira mondom, hogy nem éri meg.

3x történt velem hasonló, mindig más okból, de mindig vége lett:


1. Egyetemista ismerkedés, 3-4 randi után nem működött. Pár hónappal később ismét megpróbáltuk, nem lett jobb.


2. Realtíve friss kapcsolat. 6 hónap után jött egy hullámvölgy, nekem pont akkor kellett egy konferenciára menni, amiért még hisztizett is a nő. Na, ott rámmászott egy csaj, volt tánc és csók, de több nem. Ahogy hazaértem, elmondtam az akkori páromnak, aki kirakott. Pár héttel később visszakönyörögtem magam, még 2,5 évet együtt voltunk, de kiderült, hogy azóta sem tudta túltenni magát a dolgon...


3. Igazi, idilli szerelem, csak sajna távkapcsolat, de gyakori találkozásokkal és fél év együttéléssel. De 1,5 év után sem tudtuk megoldani, hogy végül melyikünk költözzön, szétmentünk. 3 hónap múlva újra belevágtunk, mondtam, hogy komoly anyagi áldozatok árán, de bevállalom érte a költözést. Ahogy elindultak a tárgyalások az új melóhellyel, kiderült hogy a nő párhuzamos kapcsolatba kezdett egy másik férfival (randi, szex, szülőknek bemutatás stb) arra az esetre, ha mégsem költöznék... Hát, tényleg nem költöztem miután kiderült...


Mindhárom eset más okból került újrakezdésre, de egyszer sem működött. Csak az ember szereti azt hinni, hogy minden eset más, egyedi, ezért most éppen kivételt kell tenni. De nem, nincsenek csodák.


34F

2022. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!