Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti össze tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti össze tudnátok jönni olyan pasival aki nem nagyn társasági ember nem nagyon eljárós buliba meg más helyekre?

Figyelt kérdés
jó séta, olykor egy mozi mehet meg havi 1-2 hétvégén kimozdulni de nem minden hétvégén menni mint a mérgezett egér.
2014. nov. 8. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ, hanem hogy vonzó vagy-e a számára. Ha igen, akkor akár 30 évvel idősebb, nős férfi, vagy épp szökött bűnöző is lehetsz, le se tudod vakarni magadról.
2014. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én igen! Én sosem járok bulizni mert nem szeretek és én sem vagyok egy nagy eljárkálos.


17/L

2014. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
úgy tapasztaltam, hogy a nyugisabb, ritkán bulizósakkal lehet hosszú távra tervezni...attól függ mi a célod, milyen távra tervezel...a mai bulizós előbb-utóbb úgyis megcsal vagy egyikőtök hamarabb nyugszik le és marad otthon, mint a másik és azzal csak a baj van, sztem...
2014. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
huszonéves vagyok. de sose voltam nagy bulizós pasas szóval én jobban kedvelem az introvertáltabb ilyen szempontból otthnülősebb lányokat. persze mehet a huncutkodás a falak közt bármilyen téren.
2014. nov. 8. 16:23
 5/11 CptTomato ***** válasza:
ezt ne mondtad volna.... -.-
2014. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mit?
2014. nov. 8. 16:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Na pont ilyen pasit néztem ki, de veletek az a baj h pl ő is hiába tudja h tetszik nekem az Istennek nem lépne mert annyira zárkózott, na most mivel én is visszahùzódóbb vagyok nem kezdek el vele flörtölni. Na viszont mivel ő jól néz ki tuti lesz olyan csaj aki megteszi van is jelenleg, persze h ő meg egyből nyitottabb vele... Bár az is lehet h engem szimplán rusnyának lát...
2014. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, jobban szeretem az ilyeneket, én sem vágyom rá, hogy állandóan menjünk valahová.
2014. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én egyáltalán nem vagyok ilyen tutyi mutyi pasi. ha kapom a jelzéseket a nőtől simán rámozdulok. csak nem egy heringpartin, ahol 300-an vannak egy max 200 főt befogadó partin...már ha érted. Priviben ha jelez a csaj, előkapom a tudásomat.
2014. nov. 8. 20:05
 10/11 anonim ***** válasza:
És egy nő mégis hogyan jelezzen? Mert nála a kedveskedés , a mosoly, meg h próbálnék beszélgetni az nem elég...
2014. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!