Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire jó hogy állandóan küldözg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó hogy állandóan küldözgeti barátnőm h vegyünk ezt vagy azt?

Figyelt kérdés

Külön kasszán vagyunk, de napi szinten küld képet hogy mit kéne venni, a kerti grilltől a szekrényig bármi. Kis lakásban élünk, így eleve nem is tudok a végletekig eltenni mindent. ( se garázs se tároló nincs)


De olyan mintha eszébe nem jutna a spórolás, vagy zavarná ha van egy kis pénze. Egyelőre csak küldözgetés szintjén van.


2022. máj. 27. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Valszeg azt hiszi a kis fészketeket alakítjátok ki hosszu távra es berendezkedik ahogy a madarak gyűjtik az ágakat
2022. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem őt kérdezed? Ez milyen kapcsolat, hogy a nemi szerved a szájába teszed, te nyalogatod az övét, de nem mered megkérdezni, hogy ennek szerinte mi értelme?

Mi tudjuk, hogy mit gondol? Mi jobban ismerjük?

Vagy csak az a cél, hogy együtt szídd a helyi incelekkel?

2022. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi ebben az alattomosság 😂😂
2022. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hiába kérdeztem már normális választ nem kaptam.
2022. máj. 27. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
#2-es 🤣🤣🤣
2022. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha ő nem mondja meg, mi honnan a fászból tudjuk? Még hány felesleges kérdésed lesz?
2022. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom (férfi) is mindig rendel/vesz valamit. Nem igazán az a spórolós fajta, de elfogadtam így, mert számomra ez még tolerálható, és az általa vásárolt cuccok később mindig hasznosnak bizonyulnak.
2022. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi éppen az ilyen dolgokra spórolunk. Van valamennyi megtakarításunk? Remek, akkor cseréljük le a mosógépet, mert kezd tönkremenni. Bónuszt kaptunk? Akkor vegyünk egy új szekrényt, mert nem férnek el a ruháink.

Ki mire gyűjt. Én annak nem látom értelmét, hogy csak gyűjtögessünk azért, hogy elmondhassuk, hogy van x forint megtakarításunk, de amúgy ezer éves dolgaink vannak.

2022. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
A sugar daddyje vagy, csak nem nem szolt neked.
2022. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Azt írod csak küldözgetés szintjén van, tehát igazából nem költ. Akkor nem értem mi bajod van. Tetszenek neki dolgok, tervezi a jövőt, a lekberendezést, de ettöl függetkenül nem vesz meg minden szart.
2022. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!