Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg barátnőmnek hogy már nem szeretem?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy van egy két éves kis fiúnk, és ilyen esetben gondolom komplikáltabb minden..


Viszont az utóbbi másfél évben párom teljesen élettelen, gyerekkel még úgy ahogy foglalkozik de amúgy meg unalmassá vált számomra, semmihez sincs kedve, ha rajta múlna csak egész nap az ágyban lustulna,kivan akadva ha én munka után nem mindig tudok a gyerekkel uszodába menni. Összességében egy savanyú személyiség lett. Más anyukákkal nem hajlandó barátkozni vagy ismeretségi köröket kiépíteni. Igazából nélküle is meglennék mert lassan a háztartást is én vezetem ő meg csak úgy lebeg a semmibe.


2022. máj. 27. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy savanyú lett és lusta. Szerintem szülés utáni depresszióba szenved és nem segítetted ki belőle.
2022. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De ilyen sokáig? Nagy szülők is ahol tudnak segítenek neki, finoman fogalmazva kivan nyalva a feneke.. De amint csinálni kellene valamit kivan akadva meg fáradt :)? Én hetente kétszer ha mondom hogy elmennék egy órára a munkatársaimmal focizni egyet akkor már levagyok tolva szintén.
2022. máj. 27. 19:11
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nagyon fáradt. Neked is kéne szabad idő, és neki is. Beszéljétek meg, értsétek meg egymást, és segítsetek egymásnak.
2022. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Az írásod alapján inkább benned csalódott.

Gyereketek van és mégse vetted el?.. Miért?

Vagy akkor mért vállaltatok gyereket?

2022. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Ki lehet nyalva a segge, ha depressziós akkor még az angol királynő is meglátogathatja, akkor se lesz jobban. De tudod mit? Hagyd el, jobbat érdemel mint te. Szívből kívánom, hogy ne kaphass engedélyt a gyereked látogatására, mert hidd el, a mai társadalomban nagyon is valószínű, hogy a social média által ő is depressziós lesz kamaszként és te nem tudod ezt kezelni szemmel láthatóan. Az EQ-d nagyon alacsony, nem érdemelsz párkapcsolatot amíg nem tudsz ezen változtatni, mert csak nyomorogni fognak a nők melletted.
2022. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Napi 12-14 órát dolgozok mindent megkap amire vágyik és én vagyok a bunkó? Mert nem bírom nézni a sínylődését?
2022. máj. 27. 19:21
 7/21 A kérdező kommentje:
Férfiként ezekszerint nem lehet ennyi szavam se :)
2022. máj. 27. 19:22
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

"Napi 12-14 órát dolgozok mindent megkap amire vágyik"

Ez ellentmondás.

Hogy kaphat meg tőled bármit, amire vágyik, ha jelen sem vagy?

2022. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

"Férfiként ezekszerint nem lehet ennyi szavam se :)"

Ezt ma már hallottam valamelyik kérdés alatt... nem te vagy véletlenül az a troll ami kitalál valami kamu indokot amivel haragudhat a csajára majd kiderül, hogy nincs is barátnőd csak gyűlölködni akarsz a női nemre?

2022. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem , de úgy néz ki itt is televan az oldal az olyan hasonló nőkkel akik meresztik a seggüket mert szültek egy gyereket és onnantól kezdve nem kell semmit csinálni :)
2022. máj. 27. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!