Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túlélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni egy olyan időszakot, amikor a párok heti 1-2x tudnak talákozni néhány órára?

Figyelt kérdés
A páromnak rengeteg a dolga!Munka, sportolás...Egyszerűen élni nincs ideje, ha van fél perc szabadideje, már ledől pihenni!Sajnos olyan dolgai vannak,amikből nem tud visszább venni!Hiába figyelmeztettem,hogy ez így túl sok lesz, nem hitt nekem, túlvállalta magát!Nagyon ritkán tudunk találkozni...A gond ott van,hogy én iszonyat önbizalomhiányos vagyok és szükségem van az állandó törődésre, arra,hogy éreztesse,hogy szeret, mert úgy érzem,hogy nem vagyok neki elég jó...És ha nem kapok ilyen jelzéseket, kiidegelem magam,hogy valami gond van!Persze minden nap felhív telón, beszélünk pár percet, de érzem a hangján,hogy totál kivan!Én segíteni nem tudok neki, maximum csak támogatni!De idegileg nem bírom,mert minden apró dolgon agyalok és eljutok odáig, hogy valami gond van velem vagy a kapcsolatunkkal!Persze ezekről neki nem beszélek,mert nem szeretném ezzel is terhelni!Egyszerűen nem tudom,hogy hogyan éljük túl ezt!Mert amúgy hosszú évek óta tökéletesen működik a kapcsolatunk, de ez az időszak...Segítsetek kérlek,hogy hogyan töröljem ki az agyamból a negatív gondolatokat!
2010. szept. 18. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
túl fogod élni
2010. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Foglald le magad!

Ne agyalj hülyeségeken,felesleges.

Szeret csak nem jut annyi idő rád mint régebben.

Meg kell szokni, nem vagy egyedül,rajtad kívül több százan vannak evvel így.Le kell kötni az energiáidat és akkor nem jutnak ilyenek eszedbe.

Remélem tudtam segíteni,sok boldogságot!

2010. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszi! Oyan hülye vagyok,hogy mindig kombinálok...
2010. szept. 18. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a prommal azt éljük tűl hogy 1-2 havonta lehetünk együtt 2-3 napot..nah ez hogy tetszik? Mégis túléljük
2010. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok, h túl lehet élni! Ahogy az előző hozzászóló írta: foglald le magad vmivel.

És olyat, h 3-4 havonta? Lehet, h még keveset is mondtam... :(

2010. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nekem való az olyan kapcsolat,ahol 1-2, 3-4 havonta találkozik a pár!Még azt is nehezen viselném, ha másik városban lakna!Szükségem van a tudatra,hogy bármikor számíthatok rá...És eddig ez volt, így építettük fel a kapcsolatunkat...De most minden megváltozott!És ha találkozunk, az is pihenéssel tellik, nem közös programokkal,mert fáradt!De Ő a mindenem, soha nem hagynám el!Csak félek,hogy ez az egész a kapcsolatunk rovására megy!
2010. szept. 19. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg egymással, hátha az segít.
2010. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!