Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paulik Áron kérdése:

Hogyan érdemes kezelni a szakítás utáni időszakot?

Figyelt kérdés

Másfél éves, boldog és őszinte kapcsolat volt, elfogadtam, hogy vége kell legyen, de nagyon ismeretlen az érzés, hogy nincs velem, hiszen nagyon hozzám nőtt. Arra vagyok kíváncsi, aki már átélt ilyet, hogyan próbálta feldolgozni, túltenni magát rajta, továbblépni.

21/F


2011. jún. 27. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Élni kell az életet tovább, vannak barátok ott a család aki melletted áll, akivel mindent meg lehet beszélni. Én elkezdtem szórakozni járni , sportoltam, táncórára jártam. Lekötöttem magam, hogy minél kevesebbet gondolkodjak és minél kevesebbet jusson eszembe. Nagyon rossz és nagyon fáj, de túl kell élni. Keresni kell valamit ami leköt és színt visz a életedbe!
2011. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!