Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? Normális, hogy ennyire megbíztam benne?

Figyelt kérdés

Ez az első kapcsolatom. A barátommal már az első találkozás óta a legmélyebb témákról beszélgetek. Elmondtam neki a családi hátteremről majdnem mindent, ő pedig azt mondta, hogy szeretne segíteni nekem. A beszélgetéseink nagyrészt abból állnak, hogy én beszélek neki a problémáimról, ő pedig próbál segíteni, sokszor úgy érzem magam, mintha pszichoterápián lennék, és ő lenne a pszichológus. Ő is elmondott nekem az életéből fájdalmas dolgokat, viszont én azon kívül, hogy meghallgatom, nem tudok olyan szinten segíteni neki, mint ő nekem. Ezzel az egésszel van egy rossz érzésem... Az a kérdés merült fel bennem, hogy vajon azért vagyok-e vele, mert úgy tekintek rá, mint egy pszichológusra? A másik dolog az, hogy ő már szeretné, ha megtörténne az első együttlét, én viszont távolról sem állok készen rá. Ezt egyébként pont azután hozta fel, miután beszéltem neki az édesapámmal való problémás kapcsolatomról. Lehet, hogy csak én látok bele rosszat a helyzetbe, mert amúgy azt mondta, hogy teljesen megérti, ha időre van szükségem, ő fog is várni, de nem örökké. És lehet, hogy valóban ő ilyen személy, aki mindenkin akar segíteni, és csak jó szándékai vannak. Ti hogy látjátok ezt a kapcsolatot? Normális, hogy olyasmikről is beszéltem neki, amiről korábban csak a pszichológusommal, vagy még vele sem? Így működik egy kapcsolat? Köszönöm előre is a válaszokat!

23/N



2022. máj. 29. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta jártok?
2022. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3 hete..
2022. máj. 29. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
🤣🤣🤣
2022. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi a vicces?
2022. máj. 29. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3-assal egyetértek. A leírás alapján minimum több hónapos, fél éves kapcsolatra tippeltem volna.

Elvben normális, ha valaki kitárulkozó, az inkább meghökkentő, ha már az első randin ezt teszi.

Egyelőre hagyjátok folyni az eseményeket, élvezzétek az együtt töltött időt, és ha nem is szexeltek mihamarabb, azért az intimitásban induljon el valami fokozatosan. Gondolom csók már volt, esetleg kicsit simogatni a másikat, egyre intimebb helyeken, ez talán segít abban, hogy előbb-utóbb te is készen állj az együttlétre.

2022. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat az őszinteségen alapszik, és jó, hogy megbízol benne. Azt viszont, ha már te is megfogalmazod, hogy a randik olyanok mint egy pszichológusnál az ülés, az nagyon gáz, ő nem egy lelki szemetesláda.

A kapcsolat nem azért van, hogy segítsen alapvetően. Persze, jó ha támogat, de az életetek nem csak problémákból áll alapvetően remélhetőleg, ezek a beszélgetések ráértek volna hónapok múlva is.

Most arról kellene beszélgetnetek, hogy mi az ami érdekel, örömöt okoz, hogy töltitek a napjaitokat. Ha csak a bajaid sorolod nyilván 128. helyen kerülhet elő pld. a szexuális vágy is, úgyhogy érdemes volna pozitív élményeket gyűjteni.

Azt neked kell tudnod, hogy a szexel sürget -e, vagy csak erről is beszéltetek, minden esetre kár lenne belefutni olyanba, aki csak a szexre hajt, ezen azért gondolkozz el. Ha meg minden rendben van, akkor lefekvés nélkül is aludhattok együtt, nem kell rögtön a közepébe csapni, lehet majd pettinggel is kezdeni.

2022. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Az egyik félelmem éppen ez, hogy csak a szexet akarja. Csak nem tudom, ezt hogyan beszéljem meg vele.

2022. máj. 29. 22:22
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Hát én meg azt mondom hogy apud után képes a b*száson járni az esze, elgondolkodtató, ha nem szexre hajtana, és tényleg együtt érez, segíteni akarna, nem egy igen komoly téma közbe/után nyögné be.

Arról nem is beszélve hogy kijelenti nem fog várni örökké* persze.. érezd csak szarul magad…. Még te hát hogy mered!

Csak úgy mellékesen, nekem is sok sz*r összejött az életben, családdal is, amúgy is.. minden hogy, akkori páromnak elmondtam, azt is hogy még nem állok rá készen, nem sürgette soha, semmit!! Hagyta hogy kibontakozzak.

(Nálunk ez egy év volt, addig gondolom elintézte magának, nem kötelező ezt a példát követni, de én akkor éreztem késznek magam.)

Azóta a férjem, és 27 vagyok… szóval nem sokkal idősebb nálad.

Viszont jegyezd meg! A kiscsengő a fejedben, a rossz érzés se véletlenül alakult ki.

2022. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat egyenrangúságában hiszek. Nem jó, ha az egyik fél aránytalanul sokat tesz bele, legyen bármiről is szó: érzelmekről, őszinteségről, anyagiakról, testiségről. Ha felborul ez az egyensúly, összedőlhet a kapcsolat.
2022. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!