Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok éve együtt vagyunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok éve együtt vagyunk, de mostanában egyre gyakrabban van egy olyan nézeteltérésünk abból, hogy ő nappalin tanul egy posztgraduális képzésen (bár órái kéthetente vannak), én meg levelezőn, szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Szerintem elég felnőttek vagyunk, hogy önállóan próbáljunk meg élni, azaz dolgozzunk valamit, persze nyilván nem addig, hogy bukdácsoljunk az egyetemen. Mivel az elmúlt időben én dolgozok is egyéb egyetemi plusz tevékenységek mellett, kicsit nyűgös is vagyok, de nem mondom, hogy kibírhatatlan, viszont ezt néha akarva-akaratlanul is szóvá teszem, hogy a törekvést se látom, hogy dolgozni akarna, hanem el van abban, hogy napi 5 órát foglalkozik a tanulmányaival, és elvárja tőlem, hogy mindezt tiszteljem, de egyszerűen képtelen vagyok, s borzasztó ez az egész. Én látom rosszul, vagy mindez teljesen normális, hogy én non-stop le vagyok kötve, ellentétben a barátommal, és még én vagyok a rossz ember, ha ezt szóvá teszem.

2022. máj. 30. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
29%

#9 és miért baj, ha a férfiak akarnak elmenni a SAJÁT gyerekükkel szabira? Miért kéne anyukának feltétlen kiesnie 3 évre? Ha megtehető, és mindenkinek ok ez a felállás, akkor miért probléma?

Bár mi nem feltétlenül akarunk majd gyereket, de ha mégis, én már jeleztem a párom felé, hogy akkor fog megtörténni, ha felesben maradunk itthon. Nincs az az isten, hogy én 3 évig ücsörögjek, nekem sokkal fontosabb ennél a pálya amit választottam

2022. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!