Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az alábbi szakirányú továbbkép...

Az alábbi szakirányú továbbképzések közül melyiket ajánlanátok nekem és miért?

Figyelt kérdés

2016-ban szereztem szociológia MA diplomát, utána viszont nem a szakmámban helyezkedtem el, hanem teljesen más területen. Jelenleg CSED-en vagyok a kislányommal, kb. 1,5 év múlva kellene visszamennem dolgozni, de nem szeretnék a mostani állásomba visszamenni.


Igazából érdekelne a szociológia vonal, de már olyan régen volt, alig emlékszem vmire és hát 0 szakmai tapasztalatom van ebben. Egy teljesen új képzést már nem vállalnék be gyerek mellett 30 évesen, de találtam pár 1-1,5 éves posztgraduális szakirányú továbbképzést, ami szociológia MA végzettségre épül és esti vagy levelező formában van (tehát beleférne az időmbe).



2020. dec. 3. 15:03
A kérdező szavazást indított:
Hivatalos statisztika
Társadalomtudományi és gazdasági szakfordító
Addiktológiai konzultáns
Kutatási és innovációs menedzser
Gazdaságpszichológia, szervezeti önismeret
2 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!