Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az megoldható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az megoldható hogy osztálytárssal járjon valaki?

Figyelt kérdés
Én nagyon félek belemenni :$ Kéne egy két ötlet tipp vagy valami olyantol akinek már volt ilyen élménye.
2010. szept. 18. 17:51
 1/10 Kamuuu ***** válasza:
Nekem nem volt de az osztályomban volt ilyen és mikor vége lett akkor hát elég rossz volt mert még 2 évig egymás szemébe kellett nézni és a többieknek se tetszett ez a dolog szóval ez rosszul sült el:/
2010. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2010. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
jah, megoldható, de nem túl praktikus.Csak akkor járj vele, ha ő az igazi!
2010. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm járt egy osztálytárssal, és hát miután szakítottak elég rossz volt nekik, mert még 5 évig kellett egymás szemébe nézni.(6osztályos gimi)
2010. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
minden nap együtt vagytok.. hamar megunjátok egymást..
2010. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lány vagy, vagy fiú? hány éves? ha ezeket elmondod tudok segiteni
2010. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tavaly jöttem össze az osztálytársammal és még együtt vagyunk.

Maximum amiatt lehet nehéz, hogyha túl sokat látjátok egymást akkor megunhatjátok az egészet hogy mindig csak együtt vagytok, mi ezért kitaláltuk hogy a suliban pl. szünetekben teljesen úgy viselkedünk egymással mintha csak osztálytársak lennénk, meg inkább a saját barátainkkal vagyunk, összebújni meg úgy is van idő még a suli utáni találkákkor is.


Nem tudom milyen lenne ha szakítanánk, mondjuk biztos nehéz lenne túllépni a másikon mindkettőnknek ha gyakran látnánk egymást, de akik összejönnek osztálytársak sosem arra gondolnak hogy mi lesz ha szakítanak, hanem milyen jó lesz ha együtt maradnak.


17/L

2010. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15/f 16/l ... kicsit félünk egymástol nem tudom miért.Értitek hogy gondolom...
2010. szept. 19. 08:30
 9/10 anonim ***** válasza:

hát én úgy vagyok vele hogy házinyúlra nem lövünk az után hogy én már jártam az osztálytársammal nem kellemes hogy szakítasz és utána majdnem mindennap látod.

:/ de próba szerencs :) sok sikert

2010. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
HÁZI NYÚLRA NEM LÖVÜNK!
2010. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!