Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnatok nőként ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnatok nőként ha a parotok szex közben elalszik mert fáradt vagy mert a túl sok feszültség miatt nem kívánja veletek a szexet,ami korábban jól működött ? Mit lehet ilyenkor tenni ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

Ha valaki jól ismeri a párját és látja hogy hulla fáradt, akkor nem erőlteti, majd reggel bepótoljuk.


Ha feszkós, lehet elővenni a masszázsolajat, és erotikusan végigmasszírozni. Már ha vevő erre a pasi, nálunk működik és dugás lesz a vége.

2022. máj. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ő nyalt vagy te szoptad?
2022. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2%

Nalunk csak olyan esett meg hogy misszionárius pozban ahogy elment bennem azonnal rámesett es horkolt ugy hogy még a f.rka is bennem volt :)

Nekem valahogy meghato volt hogy bennem alszik el :)


Máskor meg lovagoltam rajta es ugy aludt el, hogy a f.rka meg áll. Akkor azt éreztem huh végre nem kell "edzenem" már, nagyon sokáig lovagoltam , végre pihenés🤣


De ő nagyon durván csinálta, nappal melo ejszaka bulizás és én, es nem egyszer napokig nem aludt. Csoda hogy nem esett össze.

Plusz cukirbeteg is ami nem érdekli. Az orvosa adott neki saccra 5 évet. ( a srác 23é)

De túlélte :)

Nagyon imádom most is. De már nem járunk.

2022. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám aludni.

A stressz semmiképpen sem jó, de helyén kell kezelni a helyzetet és támogatni, amíg túl nem lép rajta.

Ezért nem kell elhagyni, ha úgy érzed ő az akiért érdemes mindent megtenni ❤️


22/L

2022. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!