Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az hogy bármivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy bármivel próbálok a barátom kedvére tenni mindig a visszájára sül el, és csak mérgesebb lesz?

Figyelt kérdés

Minden héten minimum 4 napon főzök, tehát mindennap tud meleg ételt enni, valamint olyanokat főzök általában amit ő szeret. De ezzel is mindig van valami gond, drága húst vettem, ő nem ezt a fajta vajat szereti, “ettem már ennél finomabbat”, inkább rendel egy pizzát, és ha szomorú vagyok hogy megromlik az étel amivel dolgoztam, akkor ne picsogjak.

Vagy pl mondom hogy látom fáradt, nézzünk valami filmet, és ha meg merem említeni hogy én is fáradt vagyok, vagy egyszer én alszom el, akkor mindig jön a vita hogy az én munkám nem is fárasztó, és hogy mennyivel kevesebbet keresek, de persze váltani nem akarok, mert “szeretem”, viszont drága dolgokat veszek (amikor csak a saját fizetésemből éltem akkor is ezeket vettem…). A hétvégén pl vettem egy csokor virágot, mert tetszett, szép és tavaszi, erre kiakadt hogy biztos a szeretőmtől kaptam. Teregetés, és vasalás közben anyuval telefonáltam, és leszúrt hogy nem tettem le amint hazaért csak köszöntem meg adtam egy csókot és folytattam. Már nagyon rosszul érzem magam, mert valahogy azt érzem mindenért én vagyok a hibás, ha valamit pont ő szúr el, az is rám van visszavezetve. A múltkor levett egy tányért a csöpögtetőről, és kicsúszott a kezéből mert vizes volt, kihoztam neki a seprűt, és mondtam hogy mindenkivel megesik, erre leszúrt, hogy ha előbb mosogatok el, akkor ez nem történik meg. Olyan jól indult 2 éve, de az elmúlt időben ilyen lett. Szerintetek mit csináljak? 26N



2022. márc. 29. 00:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Meg lehet beszélni a dolgokat. Időnként.
2022. márc. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem? Szerintem szakíts. Ez nem normális. Ha van hozzá kedved meg lelkierőd, akkor megpróbálhatod vele megbeszélni. Ha nem hajlik rá akkor kilátásba helyezed a szakítást.

Bár én ilyen helyzetben se szó, se beszéd elhagynám. Nekem nem érné meg az időmet rápazarolni.

2022. márc. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy egy pöc@fejjel élsz együtt!
2022. márc. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Lapát!
2022. márc. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt már hagynám. Jó érzéssel már szexelni se tudnék vele.
2022. márc. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Komoly mentális zavarai vannak, minimum kedélybetegség, de szerintem személyiségzavar.

Az eredménye állandó érzelmi bántalmazás.

Röviden: bunkó.

2022. márc. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltál esetleg 2 éve, mikor elkezdtétek, 55 kg, most meg 140?
2022. márc. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
7: Mért, ha valaki 140 kiló, akkor szabad bántalmazni szerinted?
2022. márc. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

9: A leírás az a bántalmazások felsorolása.

Kb. 22-féle bántalmazást nevezett meg, amik naponta érik.

Például amikor valaki szomorú, együttérzés helyett megkritizálni és rászólni a bánata miatt az egy bántalmazás.

Leértékelő megjegyzést tenni valaki munkájára bántalmazás.

Stb.


Ez a te rám tett megjegyzésed is bántalmazás.

Neked alapmű: [link]


Jó lenne, ha tisztába jönnél ezekkel, mert nem elfogadott, amit csinálsz és büntetendő is.

2022. márc. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Kedves 7es: Az elmúlt 5 évben stabilan olyan 62-65 kiló között voltam, nem vagyok papírvékony, de az én alkatomhoz ez egy teljesen egészséges súly.


És bár még nem hoztam fel neki, de őszintén megpróbálkoznék egy párterápiával. Szeretnék dolgozni a kapcsolatért, mert szeretem, de hogyha ennek hatására sem változik, akkor muszáj elfogadni hogy nincs közös jövőnk sajnos…

2022. márc. 29. 05:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!