Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondja, hogy rájött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja, hogy rájött arra hogy köztünk soha nem lesz vége mert ugyanolyan hülye vagyok mint ő, az azt jelenti valójában, hogy nyeregben érzi magát?

Figyelt kérdés

Vagy a jó értelemben azt jelenti, hogy szerinte passzolunk es nagyon összeillünk?

Vagy rossz értelemben azt jelenti a sorok között, hogy bármit megtehetek veled, tudom hogy ugysem hagysz el?



2022. máj. 31. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az utóbbi!
2022. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, picit talan ledegradáló nekem legalább is de ez ember függő/szövegkörnyezet függő/hangsúly stb függő, amúgy nekem a volt barátnőm mondta szakításunk előtt 2 héttel hogy velem szeretne lenni és megoldani a problémáink, mert ilyen jó embert még eggyet nem találna, és senki nem lenne aki így elviselné a hülyeségeit és mennyire azeret és köszöni hogy kitartok melette, majd 2 múlva szakított velem, szóval nem ugyan az de lehet a helyedbe elkezdenék félni 😅, de amúgy picit olyan a hatása mint ha szeretné elvenni az önbizalmad hogy mást úgyse találnál, legalább is olyat aki elviselne, de mondom ez nagyon sok tényezős lehet
2022. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki a hülye szót használja rád, jó partner nem lehet.
2022. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azert fogalmazott igy mert veszekedés kapcsan mondta. Azaz ő is tulreagál néha meg én is. Es olyanokon veszekszünk néha amiken nem is kéne normál esetben.

Tehát belátja a hibáit hogy néha hülye(tulreagál)es szerinte én csak azért viselem mert amugy én is olyan vagyok mint ő mert én is túlreagálok rendesen néha.

Tényleg mintha tükörkepek lennénk.


Lehet jo értelemben mondta ugyan, de innen csak egy lépés lenne hogy magában ezt átbillentse arra hogy nyeregben van, azaz bomlana az egyenrangúság ezzel.

2022. máj. 31. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Te is szoktad hülyézni? (csak az egyenrangúság szempontjából lehet fontos)


Miken szoktatok veszekedni?

2022. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A maga bargy vicceskedo modjan azt akarta mondani, hogy megtalalta a zsak a foltjat, osszeilletek. De a veszekedes nem viszi elore a kapcsolatot. Valahol olvastam, hogy nem is a kommunikacio a kulcs, amit a terapeutak kepviselnek, mert szamtalan pelda van arra, hogy a veszekedesek es azok intenzitasa is csokkent, mert profi kommunikacios szakemberekke valtak, de ennek ellenere sem tudnak boldogok lenni. Inkabb az a kulcs, hogy ki hogy tudja megtorni a veszekedes karos spiraljat es odarantani maga melle a partneret, hogy erezze, hogy ok amugy egyutt vannak. Akar egy ilyen bargyu megjegyzessel is. Ha meglatod benne azt, hogy a masik szandekosan feldobott egy kivezeto (menekulo) utat a rossz spiralbol, akkor osztonosen jol csinaljatok.
2022. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek lett igaza.
2022. jún. 3. 08:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!