Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is rohadt nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rohadt nagy bunkó a pasim nővére?

Figyelt kérdés

Pasiméknál van picike gyerek (tesója) és emiatt a legtöbb helységbez nincs kulcs. Ilyen a mosdó is. Otthon lakik a pasim nővére is. És már többször csinálta hogy kopogás nélkül random beront, aztán elnézést se kér és visszacsukja az ajtót mintha semmi se lett volna. Tiszta gáz sztem. A fürdőkád ajtóval szemben van, a wc pedig rögtön ahogy nyílik az ajtó balra. Nem túl kellemes érzés mikor 1) épp törölközöm 2) épp kakálok (konkretan volt ilyen) és a hátam mögött nyílik az ajtó. Mindkettőre volt már példa sajnos. Más családtag nem ront be, tudják az illemet.


Én sajnos koliban lakom, oda nem tudunk menni a barátommal, így csak náluk tudunk lenni de én pedig mégsem tehetek javaslatokat nekik hogy mit kéne masképp csinálni, esetleg egy retesz az ajtóra ha kulcs nem lehetséges. Bocsi ha kicsit össze vissza írtam de remélem érthető voltam.


Nyugodtan jöhetnek javaslatok ha vannak ötleteitek. Pasimmal már beszéltem erről, mondta hogy nővére mindig is ilyen volt, nem tud vele mit csinálni. Hiaba szol neki egyik fülén ki masikon be.


Nyilván nem naponta esik ez meg, de azért még igy ritkán is kellemetlen, mert sosem tudhatod mikor nyit be. Gyanutlanul bent vagy és egyszercsak nyilik az ajto. (N)



2022. máj. 31. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon tahó a csaj.

Legközelebb ha wc-zel, tolj valamit az ajtó elé, hogy legalább egy kicsit lassítsa a berontási folyamatot és rá tudj kiabálni...

Amúgy a párod családját nem zavarja, ha wc közben rájuk ront a csaj? :D Érdekes...

2022. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát gáz...de ő otthon van és ez neki ilyen:D elhiszem hogy átélni nem vicc, de leírva azért megmosolyogtat.

Azért is fura, mert a többi családtag nem csinálja.


Esetleg fordítsd a saját fegyverét ellene:D

Vagy valóban tolj oda valamit.


Nálunk csak egyszer volt olyan hogy a bátyám barátnője rám nyitott zuhanyzás közben mert azt hitte a tesóm van bent. Pedig egyszer még kis is kiabáltam, de ezek szerint hasonló a hangunk pedig én lány vagyok. Na mindegy. Azóta mindig kopog meg azért óvatosabb. Mindig furcsa lesz a másik családja/párja kicsit szerintem:))

2022. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez az odatolósdi eddig nem is jutott eszembe de tényleg nem rossz ötlet. :)


Az a baj én nem vagyok ilyen bosszúéhes típus meg őszintén inkább nem is rontanék be hiszen ki tudja épp mit csinál... 🤷


Apukája sokat ül a tv előtt szóval őt nagyjaból tudja mikor van bent, amikor nincs a tv előtt. 😅


De a legkínosabb az tényleg a wc. Uristen hányszor mentem mar el úgy kakilni hogy azon paráztam.mikor nyilik az ajto... 😅🤭

2022. máj. 31. 22:12
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Na. Ezért nem kezdek korombéli pasival...még nem élnek egyedül
2022. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg tahó és nem is értem, de ő van otthon az ő otthonuk és nem hiszem, hogyha már ott vagy és kerülgetniük kell a saját házukban (amivel nem feltétlen van nekik bajuk, szóval értesz) akkor még neked kéne javaslatokat tenned reteszre.

Örülj, hogy lehettek ott együtt, ne szólj ennyire bele.

Nem zavarna, ha a tesóm csaja nálunk lenne, de ha még külön változtatásokra lenne igénye, az már eléggé.

2022. jún. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem, hogy a gyerek miatt miért nincs kulcs…legalább WC használathoz tudjatok már bezárni az ajtót basszus.
2022. jún. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Exemék családjában szinte ugyanez volt. Viszont a fürdőajtó alapesetben mindig résnyire nyitva volt hagyva. Ha be volt csukva, akkor mindenki tudta, hogy használatban van, és nem nyitogatott be kopogás nélkül.
2022. jún. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
6. Azért nincs kulcs, nehogy a kiskölök bezárja magát. Illetve. Úgyis kiszedik a kulcsot, és elhordják a gyerekek.
2022. jún. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Tegyél valamit a kilincsre mikor bemész. Azt észre fogja venni mikor hozzáér és nyitná
2022. jún. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis "Foglalt" tábla a kilincsre? Te magadnak megcsinálod, ha bemész, felakasztod kívülre. Ha pedig eljöttél, leveszed. Szerintem ennél egyértelműbb jelzés nincs.

Ha még ezt sem veszi figyelembe, vagy egy perverz, vagy csak ki akar tolni veled.

2022. jún. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!