Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a partnerem feszült és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a partnerem feszült és nehezen tudja kezelni a felgyülemlett problémákat és úgy érzem, hogy most jobb lenne,ha teret adnék neki, jó ötlet volt azt mondani, hogy akkor keressen,ha jobban lesz ?

Figyelt kérdés
Biztosítottam afelől, hogy rám számíthat, de nem akarom,hogy azt érezze, én is elvárom tőle,hogy törődjön velem, amikor összecsapnak a feje fölött a hullámok. Normal esetben a társától megerősítést vár az ember, de az én barátom speciális eset, őt idegesítem szerintem, ha ott vagyok mint nő és beszélnie ,találkoznia kell velem, amikor ő roppant feszkos napokat él meg.
2022. jún. 1. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell ilyen kétértelműen fogalmazni...?
2022. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Mi a kétértelmű ?
2022. jún. 1. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Hogy mi van??
2022. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tudod lehet barátomnak bármilyen sz@r időszaka, ezt nem csinálná velem. Amúgy szólj neki, te ismered, ha ettől jobb lesz
2022. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mellette kene lenned és megkérdezni, hogy ő mit szeretne, hogy ott legyél és segíts neki vagy majd megoldja egyedül? Neki hogy könnyebb?
2022. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hallottam én már ezt a slágert...

Szerintem nem szerelmes beléd, de ne legyen igazam! Velem akkor csinálták ezt, amikor abszolút nem érdekeltem az illetőt. Azzal a címszóval, hogy lelkileg mélyen van, ellökött magától. Miközben nem is ez volt a valódi probléma, hanem hogy sosem szeretett. Amint az utólag kiderült...

2022. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Fura ez: "idegesítem szerintem, ha ott vagyok mint nő és beszélnie ,találkoznia kell velem, amikor ő roppant feszkos napokat él meg."


Mi az hogy idegesíted? És ha épp szexelős napokat él, gondolom akkor nem vagy idegesítő.

2022. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lilla, te vagy az? :D
2022. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki így viselkedik nem szeret
2022. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!