Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem azt mondom, hogy meg kellett volna tennie amit tett, viszont ezt hosszú ideje felgyülemlett feszültség miatt tette. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azt mondom, hogy meg kellett volna tennie amit tett, csak azt, hogy valószínűleg azért tette, mert egy csomó ezekhez hasonló megjegyzéseket kapottt az élete során: [link]


Ti mit gondoltok?



2019. júl. 12. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Szrok rá, én is kapok ronda megjegyzéseket, ha a felgyülemleszteném őket ahelyett, hogy elengedem az egészet, akkor már rég az összes üzletbe be kellett volna mennem ordítozni...

Senkit se fog érdekelni, és úgyse hiszi el sok ember, hogy más hiba is lehet a képben (jelen esetben nemcsak az, hogy emberünk alacsony.)

2019. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mit gondolok? Leszarom.
2019. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinek beszolnak valamiért. Szánalmas ez a pasi.
2019. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondom, nem azt gondolom, hogy kogosan tette ezt, csak hogy volt ok amiért ezt tette. A bűnözőknél is szokták kutatni, hogy miért tehették azt amit, de nem azért hogy felmentsék őket. Viszont amit károsnak gondolok az az, hogy egy csomó oldalon tettek megjegyzéseket a magasságára miután megnézték a videót. Ezzel csak erősítik az alacsony férfiakban azt a (nem telhjesen alaptalan, viszont nem is teljesen igaz) nézetet, hogy senki sem fog vonzódni egy alacsony férfihoz és mindenki piszkálni fogja őt, hacsak nem gazdag.
2019. júl. 12. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Azt gondolom, hogy két napja ezen lovagolsz. Unalmas.

Egyrészt te terjeszted ezzel azt a tévhitet, hogy minden alacsony férfi ilyen kis frusztrált gyökér, és lám, lám, idővel elszabadul.

Másrészt pont azt igazolod, hogy szerinted igaza van, jogos. Vagyis te is ilyen lennél, ha lenne bátorságod nyilvánosan ezt megtenni. Vagyis semmivel se vagy jobb.


Miért érzed kötelezőnek, hogy lejárasd az alacsony férfiakat?

2019. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Muszáj papagáj üzemmódra üzemmódra váltsak? Mondom, nem gondolom, hogy jogos lett volna, csak azt, hogy nem egyszer csak fogta magát és a semmiből felmérgelődött, hanem egy okból. A kettő nem zárja ki egymást.
2019. júl. 12. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Az az oka, hogy mentálisan beteg, a személyisége miatt nem talál párt, de ezt képtelen felfogni.

152 cm vagyok. Azt hiszed, engem nem bántottak ezzel soha? Nekem se maradt ki a padsorok közt kigáncsolas, a cikizés, kaptam gúnynevet a suliban, és még felnőttként is aláztak meg ezért a munkahelyen. Sőt, volt hogy a nekem tetsző fiú alázott meg azzal, hogy olyan rövid a lábam, hogy rálépek a tampon zsinórjára.

Valahogy mégsem lettem gyakorló elmebeteg, és nem ugrok neki idegeneknek, amiért ők nem a gyerekosztályon találnak cipőt.

Mentálisan egészséges embernek ezen túl kell lépnie.

Mindenkit ért ilyen atrocitás. Azt is, akiről sose hitted. Ismerek egy 180 cm magas lányt, 15 éves kora óta modellkedik, rengeteget fotózzák külföldön, és szerepelt kifutón. Még őt is cikizték a gimiben! Pont azzal, hogy magas és vékony.

Ha azt hiszed, hogy a magas, helyes pasikat nem cikizte senki, akkor tévedsz. Mindenkin lehet fogást találni. Senki sem tökéletes.

2019. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Az az oka, hogy mentálisan beteg"


Nem hiszem, szerintem csak lelkileg gyenge, ezért nem volt ereje tartóztatni magát. Ha a személyisége miatt, akkor valószínűleg emiatt vagy önbizalomhiány miatt. Az is közrejátszhatott, hogy lehet nem volt szerencséje, és csak olyan nőkkel találkozott akik úgy gondolkodnak mint a nők a twitter linken.

2019. júl. 12. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!