Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, akinek van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akinek van egy barátnője. Mellette van még egy barátnő szexre és társkeresőn is fent van. A srác azután regisztrált a társkeresőre, miután megvolt a szexes barátnő is. Nem sokkal azután. Mire vélnétek ezt?

Figyelt kérdés
A szexes barátnővel több, mint 1 éve tart a viszony. 2 hónapja lépett fel a srác utoljára a társkeresőre, de regisztrálva van még.

2022. jún. 4. 01:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
1%

Chad in action....



38F incel

2022. jún. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg előbb szakítottam volna vele egy jó nagy nyakleves kíséretében, minthogy egy percig is gondolkodjak azon, hogy ezt mire véljem. Dehát én monogám voltam és vagyok, az én szótáramban az ilyen ember menthetetlen, mint partner és hanyagolandó, mint ember is, mert hazug és önző.


Az, hogy neked nem ez volt az első reakciód, sok kérdést felvet, de ezekre a kérdésekre csak te tudod a választ. Ha nem tudsz együttélni a gondolattal, hogy te nem komoly kapcsolat vagy, csak egy "vetésforgó" folyamat egyik munkaszakasza, akkor szakíts. Ha igen, akkor ideje összebarizni a lányokkal. :)))

2022. jún. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Csak az a kérdés, az érintettek mit gondolnak erről. Minden nyíltan megy, vagy van átverés benne?
2022. jún. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom mi itt a probléma, mindenki megkapja amit akar, a két csaj a jóképű spielert a spieler meg a csajokat. Más jóképű játékosok is így járnak el. Ilyen egy normál felállás.
2022. jún. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

9: Az szép.

És a fiú tudja már ezt?


Mire vélném?

Súlyos testi sértés eshetőségének, egészség veszélyeztetésének.

Bűncselekmény.

Abban egyedül én dönthetek, hogy minek teszem ki magamat, ezt senki más nem döntheti el helyettem.

Szüleim beszélnének a szüleivel, hogy nem készítették fel párkapcsolatra a fiukat, és sürgősen produkáljanak egy STD-szűrést.

2022. jún. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
Neked mièrt nincs másik pasid mellette?
2022. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

Én első körben kiraknám, aztán kérnék egy időpontot az orvosnál.

Vagy téged nem zavar, hogy megcsókol, miután más nuniját nyalta?

2022. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Steve28 ***** válasza:
0%
Nem feltétlen kell megcsalásra gondolni.Társkeresőn már inkább csevegni lehet maximum,mint ismerkedni.Sok társkereső oldal egy nagy nulla!
2022. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Aha, mikor a barátnőjével is tud csevegni. Kivan töltve, hogy milyen nőt keres és vannak olvasatlan levelei is.
2022. jún. 5. 21:56
 20/20 Steve28 ***** válasza:
0%
Ha olvasatlan levelei vannak,akkor mit izgulsz?
2022. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!