Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban társkeresőzés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban társkeresőzés? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja, hogy együtt vagyunk. Már az első pillantásra megvolt minden, jó a viszonyunk, eljárunk helyekre, tényleg beleadunk mindent a kapcsolatba, mondja, hogy szeret és érezteti is és én is szeretem őt, felvállaljuk a kapcsolatot, hamarosan család és barátok bemutatása lesz. Viszont még a legelején megtudtam, hogy használ egy társkereső oldalt, a mai napig fellép, persze csak az van neki kiírva, hogy csevegni szeretne és új barátokat szerezni. nem foglalkoztatott ez a dolog, egészen mostanáig. Most hirtelen lett egy kis munkahelyi/magánéleti problémája, így elzárkózott tőlem. Félek, hogy összefüggésben van ezzel a társkeresővel és ez a munkahelyi probléma csak ürügy. Igaz, mondta hogy fogunk találkozni, szeretne, csak adjak neki időt összeszedni magát. Bízok benne, hogy jól alakul, mert tudok benne őszintén bízni, viszont, amikor az ismerősöm írt hogy most épp fent van a barátod a társkeresőn megint, ez nem esett jól...és kicsit meginogtam , mert nekem nem írt vissza csak órák után a facen, úgy hogy elvileg fent volt. én már nem értem ezt. Egyébként facen és instan nem lesznek új lány ismerősei.....lehet túl kombinálom.


Ti mit gondoltok? Lehet az hogy ő találkozik erről az oldalról valakivel közben nekem meg azt mondja hogy kivan a munka miatt meg lelkizik? Vagy lehet hogy most tényleg egyedül akar lenni és visszavonulni és azért vette ennyire takarékra magát? azt mondja, velünk minden rendben, ne aggódjak.



2017. okt. 8. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Útilapu
2017. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Nagy az esélye, hogy nem te vagy az egyetlen nő az életében.
2017. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Most hirtelen repülne!

És oldja meg a gondjait.

Egyedül.

2017. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Aki 1.5 honap utan igy viselkedik azt jobban jarsz ha rogton kidobod.
2017. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Téged se értelek egyébként kérdező. Miért nem mondtad meg neki, mikor kiderült, hogy fent van rajta, hogy na, akkor most már itt vagytok egymásnak úgyhogy törölje le? Vagy meg se kérdezted, hogy miért van még fent rajta, mennyire használja..?
2017. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért mert akitől ezt megtudtam, azt tanácsolta, hogy hanyagoljam a témát, mivel csak az van neki kiírva hogy szeretne csevegni és új barátokat szerezni.....és hogy ennek nincs jelentősége. eddig én is azt hittem. de lehet én kaptam túl a dolgokat
2017. okt. 8. 16:51
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy csak csevegni akar. ;)

Hasonló szituációban csináltam egy kamu profilt és ráírtam. A pasi tíz perc alatt lebuktatta magát, hogy mit akar ő a nőktől társkeresőn.

Utána ki is dobtam.

2017. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Aki nem a párjához fordul lelki támogatásért ha problémája van, az nekem felejtős. Pont hogy ilyenkor kellene jobban igényelnie a társaságodat. Másfél hónap után meg pláne nem mondja azt senki, hogy most ne találkozzatok ha szerelmes. Meg az se normális, hogy másfél hónap után még csak fel se vállal, a családnak se mutat be. Én hagynám a francba nem vesz téged komolyan.
2017. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tegnap kiöntötte a szivét...de csak facen.... a bemutatás a napokban (lenne) esedékes. Felvállal, nem itt van a baj.
2017. okt. 8. 17:02
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Írj rá kamu profilról.
2017. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!