Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérdemli az a nő a sorsát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemli az a nő a sorsát, aki büszkeségből nem fogadja vissza az őt (egy másik nő miatt) elhagyó férjét? Mégha tudja is, hogy anyagilag pl nagyon nehéz helyzetbe kerül emiatt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 13:40
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Fejtsd ki kérlek a "sors" fogalmàt ebben az aspektusban!
2022. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne visszafogadnia azt, aki lelépett? Én ezt nem büszkeségnek, inkább tartásnak mondanám. Az a gáz, és megalázó, amikor egy ilyen után anyagi érdekből "visszafogadja".
2022. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1: Azt, hogy a büszkesége/makacssága miatt mind anyagilag, mind egyéb szempontból (egyedül neveli a gyerekeket) nehezebb lesz neki.
2022. jún. 4. 13:46
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hidd el, előbb fog valszeg tàmogató pàrt talàlni, mint gondolnàd.


Màsfelől, ez nem sors. Nem mindenkinek fűlik a foga ahhoz, hogy ő legyen az otthon melege, apa szàmàra, míg ő vadàszgat.

2022. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megérdemli a sorsát. Az a sorsa, hogy boldog legyen végre egy gerinces emberrel vagy legalábbis ne vesztegesse az idejét egy hulladékkal.


Nem értem, miért gondolja bárki, hogy mindenki szorult helyzetben gyötrődik attól, hogy egyedülálló. Ha például az én életemben lenne hasonló, legalább annyi dologgal lenne könnyebb az életem, amennyivel nehezebb. Szerettem szingli lenni, csak a megfelelő miatt voltam hajlandó ezt feladni és azt is csak addig, amíg megfelelőnek tartom.


Egy hazug partner, akiről tudod, hogy képes téged elárulni, olyan hatalmas lelki teher és fölösleges kolonc, amilyen anyagi terhet képtelen okozni az, hogy egyedül kell boldogulnod.

2022. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte biztosan nehéz lesz, de bele fog jönni, és nem fogja bánni. Nem lenne jobb kibékülni egy olyan férfival, aki bármikor leléphet megint, mert akkor újra és újra nehéz helyzetbe kerülne. Jól döntött, ez nem büszkeség, hanem önbecsülés.
2022. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megérdemli, hogy jobb élete legyen.

Majd összeszedi magát, megoldja a problémáit és talál egy jobb pasit.

2022. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval lelépett a férfj egy másik nővel, ami nem jött össze, és most ki van akadva, hogy nem fogadja vissza a felesége? Vicces gyerek vagy, hallod-e.

Ha a nejed anyagi jóléte érdekel, akkor minek is léptél le mellőle, Bogárka :D

2022. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8: én a feleség vagyok ebben a történetben. Az (elméletileg) legjobb barátnőm véleménye az, hogy megérdemlem, hogy nehezebb legyen az életem, ha ilyen makacs vagyok, hogy meg sem fontolom, hogy megbocsássam és túllépjek a történteken. Kíváncsi voltam, hogy többeknek is ez a véleménye, azért tettem fel a kérdést.
2022. jún. 4. 14:21
 10/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Valszeg baràtnődet is levarrta a férjed.
2022. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!